Specna Arms SA-C20 PDW CORE X-ASR Airsoft Tüfeği – Siyah

Üretici : Specna Arms

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün Stoğa Gelince Haber Ver

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Specna Arms SA-C20 PDW CORE X-ASR Airsoft Tüfeği
-Döner HOP Ünitesi
-PDW Kayar Dipçik
-Hızlı Değişim Yayı

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Specna Arms SA-C20 PDW CORE X-ASR Airsoft Tüfeği – Siyah

Specna Arms, piyasaya yeni bir kalite getiren olağanüstü bir replika serisi olan CORE™ ürün serisini sunarak müşterilerin beklentilerini karşılamaktadır. SA-C20 PDW arkada kayar dipçik özelliğine sahip, hem iç hem de dış mekanlarda etkili olmasını sağlayan orta uzunlukta bir AR platform replikasıdır. Gerçek bir hızlı değişen yay sistemi, döner HOP Ünitesi ve çelik dişli takımı gibi yaşam kalitesi özellikleriyle kesinlikle doludur.

Replikanın parçaları çok iyi hizalanmış olması ve polimer malzemden oluşması ağırlığın azalmasını sağlar. Bu da onu dinamik oyunlarda uzun ömürlü ve daha dayanıklı hale getirir.

Replika, bir ESA™ Hızlı Yay Değişim Sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde, bir atölyeye veya bir dizi özel alete erişime gerek kalmadan replikanın gücünü oyun alanında beklenen koşullara hızlı ve hızlı bir şekilde uyarlamak mümkündür – tek gereken kaldırmaktır. Dişli kutusunu dışarı çekmeye veya sökmeye gerek kalmadan çıkarılabilmesi için yaya erişim sağlamak için stok kaydırıcısı.

Replika, LiPo ve LiFe pillerle tamamen uyumludur. Üretici tarafından varsayılan olarak kurulan ana yay tarafından sağlanan ~380 FPS’lik bir temel namlu çıkış hızı nedeniyle, kopya orta menzilde çalışmak için mükemmeldir. Set ayrıca, namlu çıkış hızını ~310 FPS’ye düşürmeye ve sonuç olarak kopyayı yakın mesafe ve iç mekan operasyonları için uyarlamaya izin veren bir M90 yayı içerir.

gearbox, 8 mm kaymalı yatakların yanı sıra bunlara dayalı şimli çelik dişliler içerir. Sistem, dört adet geri dönüş önleyici mandalla sabitlenmiştir. Polikarbonat polimer pistondan yapılmış bir ışık, dayanıklılığını artırmak için tam çelik şerit ile donatılmıştır. Ayrıca, tip 1 silindir ve çelik devre kesicinin yanı sıra hassas bir döner Hop-Up odası uygulandı. Parçaların dayanıklılığı, M140 yaylarla işbirliğine izin verir.

Replika, 22 mm’lik bir üst RIS rayı, M-LOK handguard ve ayarlanabilir bir PDW tipi dipçik ile donatılmıştır. Üst RIS rayı, optoelektronik hedefleme cihazlarıyla çarpışmayan, yukarı kaldırılabilen demir manzaralara sahiptir. Kaydırmaz stok pedine sahip uzatılabilir dipçik sayesinde replikanın uzunluğunu kullanıcının vücut tipine ve tercihlerine göre uyarlamak mümkündür. Susturucu, 14 mm’lik bir solak dişe dayanmaktadır.

PDW versiyonu, kaymaz dokulu polimer stok pedinin dışında, tamamen metalden yapılmış teleskopik bir dipçik ile donatılmıştır. Pil, kopyanın sahte tampon tüpünün içinde saklanır. Sahte tampon tüpünün içine 12 x 17 x 75 mm boyutlarında bir LiPo pil sığabilir.

380 BB’ye kadar kapasiteye sahip bir S-MAG Hi-Cap şarjörü içerir. S-MAG, Specna Arms tarafından tasarlanan özel bir polimer şarjördür. Specna Arms logolarından oluşan karakteristik doku dikkat çekicidir. S-MAG, yüksek ROF’de bile BB’lerin kesintisiz beslenmesini kolaylaştırır.

Ayrıca MOSFET X-ASR™ modülüne sahiptir. En yüksek kalitedeki MOSFET X-ASR™, replika bileşenlerin güvenliğiyle ilgilenir, tetik tepkisini iyileştirir ve elektronik aksamın ve pilin ömrünü uzatır. Ayrıca entegre durum diyotları sayesinde replika içindeki temel arızaların teşhis edilmesini de sağlayacaktır.

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.