Specna Arms SA-F02 FLEX Airsoft Tüfeği – Yarım Tan

Stok kodu: Yok Kategoriler:

Üretici : Specna Arms

(KDV dahildir)

Temizle
Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Airsoft Tüfeği
Uzunluk : 720 – 810mm
Ağırlık : 2280g
Renk : Yarım Tan
Yapılan : naylon elyaf takviyeli plastik, çinko ve alüminyum alaşımı, çelik
Namlu Hızı : ~380 / ~310 FPS
ESA™ hızlı yay değiştirme sistemi
6.03 Hassas Namlu

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Specna Arms SA-F02 FLEX Airsoft Tüfeği – Yarım Tan

Specna Arms, FLEX ™ replika serisini gururla sunar. Yenilikçi bir hızlı yay değiştirme sistemi , kutudan çıkar çıkmaz harika performans ve yüksek kaliteli bileşenlerle birleştirilmiş uygun fiyat , bu seriyi hem yeni başlayanlar hem de deneyimli airsoft oyuncuları için mükemmel bir seçim haline getiriyor.

Gövde, pili barındıran genişletilmiş SF stoğuna sahip dipçik ve tabanca kabzası naylon takviyeli polimerden yapılmıştır. Namlu, flaş gizleyici, büyütülmüş yeniden yükleme kolu ve manipülatörler alüminyum alaşımından ve ZnAl’dan yapılmıştır. Tüm vidalar, pimler, fırlatma klapesi ve cıvatalar çelikten yapılmıştır. Gövdenin üzerinde işaretler ve bir seri numarası vardır.

Replika çok iyi birleştirilmiştir , kullanıcı alt ve üst alıcı parçaları arasında herhangi bir gevşeklik yaşamayacaktır. Hafif bir plastik ön ve alıcının kullanılması, önemli ölçüde ağırlık azalmasına izin verdi ve bu da onu dinamik CQB airsoft oyunları için mükemmel hale getirdi. Naylon elyaf ile takviye, replikayı diğer polimer airsoft replikalardan daha dayanıklı hale getirir. Replikanın özelliklerinden biri, hızlı bir yay değiştirme sistemi olan ESA ™’dır. Bu, bir atölyeye veya bir dizi özel araca erişime gerek kalmadan replikanın gücünün oyun alanında beklenen koşullara hızlı ve verimli bir şekilde ayarlanmasını sağlar.

Replika, LiPo ve LiFe pillerle çalışmak üzere tamamen uyarlanmıştır. Fabrikada takılan ana yay tarafından garanti edilen ~ 380 FPS’lik temel namlu çıkış hızı sayesinde , replika orta menzilli operasyonlar için mükemmeldir. Set ayrıca , ilk namlu çıkış hızını ~ 300 FPS’ye düşürmenize izin veren bir M90 yayı içerir, bu da onu kısa mesafelerde veya binaların içinde çalışmak için mükemmel bir şekilde uyarlanmış kopya haline getirir.

Replika içeriği:
– 8 mm bilyalı rulmanlar
– Rondelalı çelik dişliler
– Tam çelik şeritli polikarbonat plastik pistondan yapılmıştır
– 2 tip silindir, çelik kesici
– Parçaların gücü M140 yaylarla işbirliğine izin verir
– Döner Hop-Up odası
– Yüksek- 6,03 mm çapında kaliteli hassas namlu

Flaş gizleyici, 14 milimetrelik bir sol dişe monte edilmiştir.

Set içerisinde pil veya şarj cihazı bulunmamaktadır.

Set şunları içerir:
– Replika
– High cap şarjör
– Mekanik nişangah
– Ek M90 yayı

Sepetim
Sepetiniz şu anda boş

Henüz bir ürün eklemediniz...