Specna Arms SA-H09 ONE Airsoft Tüfeği – Siyah

Üretici : Specna Arms

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün Stoğa Gelince Haber Ver

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Specna Arms SA-H09 Karabina Airsoft Tüfeği, büyük ölçüde tek tip çinko ve alüminyum alaşımından yapılmıştır ve en önemli noktalarda çelik elemanlarla güçlendirilmiştir.

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Specna Arms SA-H09 ONE Airsoft Tüfeği – Siyah

Hem pili depolayan SF stoğu hem de tabanca kabzası polimerden yapılmıştır. Replikanın alıcısı ve RIS handguard, korozyona karşı yüksek derecede korumayı garanti eden anotlama işleminden geçmiştir. Boya, boya uygulanmadan önce yüzey kumlama işleminden geçirildikten sonra bir toz kaplama işlemiyle uygulandı. Bu, uygulanan boyanın aşınmaya karşı normalden çok daha yüksek bir direnç sağlar. Alıcı, üretici işaretlerini taşır.

Replikanın parçaları çok iyi hizalanmış – şimdiye kadar yalnızca G&P veya Classic Army gibi üst düzey üreticiler tarafından kopyalarda fark edilebilecek bir şekilde, kopya aynı zamanda mükemmel bir şekilde dengelenmiştir. Bu, replikanın neredeyse ideal bir manevra kabiliyetine izin verir ve replika omuzlandıktan sonra ağırlığı neredeyse fark edilmez.

Replika, Enter & Convert™ adı verilen hızlı bir yay bırakma sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde, gearbox çıkarıldıktan sonra bir atölyeye veya bir dizi özel alete erişime gerek kalmadan replikanın gücünü oyun alanında beklenen koşullara hızlı ve hızlı bir şekilde uyarlamak mümkündür. replikanın gövdesinde, yay değişimi süreci kelimenin tam anlamıyla saniyeler sürer.

Enter & Convert™ sisteminin avantajlarını abartmak zordur. Tüm Avrupa’da, replikaların namlu çıkış hızıyla ilgili yasal sınırlamalar veya çeşitli gruplar içindeki iç düzenlemelerle ilgili mevcut eğilimin ışığında, sistem Kullanıcıya çeşitli olasılıklar ve daha fazla özgürlük garanti eder. Enter & Convert™ sistemi, ana yayı minimum sürede değiştirmeye izin verir, böylece ateşin etkinliği ve Kullanıcı için güvenlik arasında ideal bir uzlaşmayı garanti edecek şekilde oyun alanına doğru namlu çıkış hızını özelleştirin kendisi ve diğer katılımcılar.

Kopya, LiPo ve LiFe pillerle tamamen uyumludur. Üretici tarafından varsayılan olarak takılan ana yay tarafından sağlanan ~410 FPS’lik temel namlu çıkış hızı nedeniyle, replika orta menzilde çalışmak için mükemmeldir. Set ayrıca, namlu çıkış hızını ~310 FPS’ye düşürmeye ve bunun sonucunda replikayı yakın mesafe ve iç mekan operasyonları için uyarlamaya izin veren bir M90 yayı içerir.

Silindir kafasının yüksekliğine göre güçlendirilmiş dişli kutusu, Enter & Convert™ sisteminin elemanı olan çelik bir ana yay kılavuzunu ve ayrıca 8 mm bilyalı rulmanları ve ara parçalar üzerine yerleştirilmiş çelik dişli çarkları gizler. Sistem, dört adet geri dönüş önleyici kullanılarak güvence altına alınmıştır. Tip 2 silindir ve çelik kırıcı vardır. Replica, BB hız aşırtmasının çok hassas ve kararlı bir şekilde düzenlenmesine izin veren, doğru, döner tip polimer Hop-Up birimi ile fabrikada takılmıştır.
Replika, bir üst RIS 22 mm ray, RIS el koruması ve ayarlanabilir bir dipçik ile donatılmıştır. Üst RIS rayı, seçilen bir optoelektronik hedefleme cihazının takılmasına yer açmak için serbestçe ayrılabilen metal çevirmeli demir nişangahlara sahiptir. Kaydırmaz stok pedine sahip uzatılabilir dipçik sayesinde replikanın uzunluğunu kullanıcının vücut tipine ve tercihlerine göre uyarlamak mümkündür. Flaş gizleyici, yerine bir susturucu takılmasına olanak tanıyan 14 mm’lik sol elle kullanılan bir dişe dayanmaktadır.

Oyunun gerçekçiliğini artırmak için replika ayrıca işlevsel bir cıvata yakalama mekanizmasına sahiptir.

Replika, çelik, 300 BB, Hi-Cap şarjör ile birlikte gelir.

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.