Specna Arms SA-K02 Assault Airsoft Tüfeği – Siyah

Üretici : Specna Arms

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün Stoğa Gelince Haber Ver

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Dünyaca ünlü M4A4 platformunun bir çinko ve alüminyum alaşımlı airsoft tüfeğidir. Sol ve sağ elini kullananlar için tamamen çok yönlü bir şekilde tasarlanmıştır.

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Specna Arms SA-K02 Assault Airsoft Tüfeği – Siyah

Specna Arms’ın SA-K02 saldırı tüfeği replikası, büyük ölçüde tek tip çinko ve alüminyum alaşımından yapılmıştır ve replikanın en hassas noktalarında çelik elemanlarla (çelik elemanlar – tüm vidalar, pimler ve taktik sapan fırdöndüleri) güçlendirilmiştir. Hem pili depolayan SF stoğu hem de tabanca kabzası polimerden yapılmıştır. Kopyanın alıcısı ve RIS el koruması, korozyona karşı yüksek derecede korumayı garanti eden anotlama işleminden geçmiştir. Boya, boya uygulanmadan önce yüzey kumlama işleminden geçirildikten sonra bir toz kaplama işlemiyle uygulandı. Bu, uygulanan boyanın aşınmaya karşı normalden çok daha yüksek bir direnç sağlar. Alıcıda USMC işaretleri bulunur.

Replikanın parçaları birbirine çok iyi uyuyor – şimdiye kadar yalnızca G&P veya Classic Army gibi üst düzey üreticilerin kopyalarında fark edilebilecek bir şekilde, kopya da mükemmel bir şekilde dengelenmiş. Bu, replikanın neredeyse ideal manevra kabiliyetine izin verir ve replika omuzlandıktan sonra ağırlığı neredeyse fark edilmez.

Replika, Enter & Convert™ adı verilen hızlı bir yay bırakma sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde, bir atölyeye veya bir dizi özel alete erişime gerek kalmadan, redüktörden çıkarıldıktan sonra, replikanın gücünü oyun alanında beklenen koşullara hızlı ve hızlı bir şekilde uyarlamak mümkündür. Replikanın gövdesinde, yay değişim süreci tam anlamıyla saniyeler sürer.

Enter & Convert™ sisteminin avantajlarını abartmak zordur. Tüm Avrupa’da, replikaların namlu çıkış hızıyla ilgili yasal sınırlamalar veya çeşitli gruplar içindeki iç düzenlemelerle ilgili mevcut eğilimin ışığında, sistem kullanıcıya çeşitli olasılıklar ve daha fazla özgürlük garanti eder. Enter & Convert™ sistemi, ana yayı minimum sürede değiştirmeye izin verir, böylece ateşin etkinliği ve kullanıcının kendisi için güvenlik arasında ideal bir uzlaşmayı garanti edecek şekilde oyunun alanına doğru namlu çıkış hızını özelleştirin diğer katılımcılar olarak.

Kopya, LiPo ve LiFe pillerle tamamen uyumludur. Üretici tarafından varsayılan olarak takılan ana yay tarafından sağlanan ~410 FPS’lik temel namlu çıkış hızı nedeniyle, replika orta menzilde çalışmak için mükemmeldir. Set ayrıca, namlu çıkış hızını ~310 FPS’ye düşürmeye ve bunun sonucunda replikayı yakın mesafe ve iç mekan operasyonları için uyarlamaya izin veren bir M90 yayı içerir.

Silindir kafasının yüksekliğine göre güçlendirilmiş dişli kutusu, Enter & Convert™ sisteminin elemanı olan çelik bir ana yay kılavuzunu ve ayrıca 8 mm bilyalı rulmanları ve ara parçalar üzerine yerleştirilmiş çelik dişli çarkları gizler. Sistem, dört adet geri dönüş önleyici kullanılarak güvence altına alınmıştır. Tip 2 silindir ve çelik kırıcı vardır. Replica, BB hız aşırtmasının çok hassas ve kararlı bir şekilde düzenlenmesine izin veren, doğru, döner tip polimer Hop-Up birimi ile fabrikada takılmıştır.

Yükseltilmiş Sürüm, bazı yeni, geliştirilmiş dahili parçalarla donatılmıştır:

– güçlendirilmiş çelik dişli seti
– çelik yay kılavuzu
– hafif, polimer piston
– alüminyum, sızdırmaz piston kafası
– metal silindir kafası
– hava sızdırmaz metal meme

Replika, 22 mm’lik bir üst RIS rayı ve klasik, dört taraflı konfigürasyonda bir RIS tutacağı ile donatılmıştır. Üst ray, yukarı kaldırılabilen bir arka görüşe sahipken, arpacık dış namluya monte edilmiştir. Kaydırmaz stok pedine sahip uzatılabilir dipçik sayesinde replikanın uzunluğunu kullanıcının vücut tipine ve tercihlerine göre uyarlamak mümkündür. Standart flaş gizleyici, yerine bir susturucu takılmasına izin veren 14 mm sol elle kullanılan dişe dayanır.

Replika, çift taraflı ateşleme modu seçici ve şarjör serbest bırakma düğmesinin yanı sıra nadir görülen bir çift taraflı sürgülü serbest bırakma düğmesinin kurulumu sayesinde hem sağ hem de sol elini kullanan kullanıcılar tarafından kullanılmak üzere uyarlandı. Bunlar çeşitli unsurlar gibi görünebilir, ancak orijinalin taklidinin genel gerçekçiliğini ve ayrıca saf kullanım ergonomisini arttırırlar. Model işaretli orijinal tetik koruması da dikkate değerdir.

Replika, çelik, 300 BB, Hi-Cap şarjörü ile birlikte gelir.

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.