Specna Arms STAGE™ Eğitim Hedefi

Üretici : Specna Arms

 2.577,92

(KDV dahildir)

Temizle

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Specna Arms STAGE™ Eğitim Hedefi

  • Renk: Siyah / Sarı
  • Ağırlık: 466g

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Specna Arms STAGE™ Eğitim Hedefi

Specna Arms STAGE™ Eğitim Hedefi, Specna Arms’ın yüksek kaliteli elektronik eğitim hedefi, isabetliliğinizi ve hızınızı artırmak için üretilmiş gelişmiş bir sistemdir.

Uygulamayı yükledikten sonra (QR kodu ambalajın üzerinde ve talimatlarda mevcuttur), Bluetooth™ kullanarak bir hedefe bağlanıyoruz – 32 adede kadar hedef birbirine bağlanabilir!

Hedeflere bağlandıktan sonra, mühimmatın çapı, ağırlığı ve airsoft silahının gücü gibi parametreleri ayarlıyoruz. Mevcut iki mod vardır:

– Standart – tüm hedefler yükseltilir

– Rastgele – hedefler rastgele sırayla yükselir

Bir tur, mevcut her bir hedefin vurulmasını içerir. Uygulama ayrıca eğitim programının başlatıldığı andan itibaren her bir hedefin vurulması arasındaki süreyi de ölçer. Eğitim sırasında istatistikler gerçek zamanlı olarak güncellenir.

STAGE™ sistemi ayrıca hedefi sürekli olarak aydınlatabilen veya vurulduğunda yanıp sönebilen ek aydınlatma ile donatılmıştır.

Hedef, Mikro USB kablosuyla şarj edilebilen tek bir 18650 pil ile çalışır. Pili tutan kapağın altında, yedek bir hücre için ek alan vardır veya mevcut olanı saklamak için kullanılabilir. Set şunları içerir:

Set şunları içerir:

– STAGE™ eğitim hedefi

– Mikro-USB kablosu

– Kullanıcı Kılavuzu

Sepetim
Sepetiniz şu anda boş

Henüz bir ürün eklemediniz...