Zero And Gear Tüfek Ve Ekipman Taşıma Çantası – Tan

Stok kodu: Yok Kategoriler: , ,

Üretici : Zero And Gear

 6.048,20

(KDV dahildir)

Temizle

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Zero And Gear Tüfek Ve Ekipman Taşıma Çantası – Tan ile tanışın.

Ölçüler: 100x36x30
Hacim Yaklaşık 105 litre
Önerilen maximum ağırlık 20kg
Çanta boş ağırlığı 3.5 kg
Kumaş cinsi : 1000D Nylon Fabric Military Grade (su geçirmez ve yanmaya dayanıklı)

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Zero And Gear Tüfek Ve Ekipman Taşıma Çantası – Tan

Zero And Gear Tüfek Ve Ekipman Taşıma Çantası – Tan bir çantadan çok daha fazlası. Çünkü biz airsoft oyuncularının aynı zamanda avcıların ve outdoor kamp yapan doğa severlerin genel olarak problemi şudur: çok fazla çanta. Sağ el, sol el, sırt araba ve araba bagajı derken çok fazla yer kaplayan çanta sorunu oluşuyor. İşte bu container bu sorunu tamamen sıfıra indiriyor. Tek bir çanta ve herşey tamamen içinde.

Yaklaşık 105 litrelik olan bu çantamızın ölçüleri yukarıda yazıyor. Çantamızın iç kısmına bakacak olursak üst fermurarını açtığımızda karşımıza tüfeğimizi ve tabancamızı koyabileceğimiz ve rahatlıkla organize edebileceğimiz tüfek bölmesi çıkıyor. Bölmedeki panel molle sistemine sahip ve yanında 8 adet velcro cırt hediye ediyoruz. Bu aparatlar sayesinde ekipmanlarınızı çok rahat şekilde üst bölmeye sabitleyebiliyorsunuz.

İsterseniz hücum yeleklerinizde molle sisteme sahip olan bütün pouchlarınızı da bu bölmeye sabitleyebilirsiniz. “100cm uzunluğunda olan çantamıza 120cm tüfeği nasıl sığdırayım kardeşim” dediğinizi duyar gibiyiz. Özel dizayn şapkasını dışarıya çıkarıp tüfeğinizin namlusu şapka içinde kalacak şekilde rahatlıkla sığdırıp taşıyabilirsiniz.

Zero And Gear Tüfek Ve Ekipman Taşıma Çantası – Tan’ın alt paneline gelecek olursak 3 bölmeye ayrılı güvenlik şeritleriyle güçlendirilmiş kısma istediğiniz her şeyi koyabilirsiniz. 3 bölüme ayırdığımız ana bölmeyi sabit 3 bölüm sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz. Ara bölmeleri istediğiniz şekilde çıkartıp gene velcro sistemle istediğiniz şekilde boyutlandırabiliyorsunuz. Bu bölgeye kaskınız, hücum yeleğiniz ve kemeriniz çok rahat sığıyor.

Yanına extra neler alabildiğini gördüğünüzde çok şaşıracaksınız. Burda şarjörlerinizi koyabileceğiniz lastikler de cabası. Çantayı taşımak istediğinizde çok rahat bir sırt çantası gibi sırtınıza alıp taşıyabiliyorsunuz. Buradaki ergonomik yapı çantayı sırtınıza aldığınızda sizi şaşırtacak.

Ağırlığın bele değil sırta gelmesi için gerekli her şeyi düşündük hiç endişelenmeyin. Hadi diyelim sırtınıza almak istemediğiniz. 4 yanı kulplu olan çantayı bir arkadaşınızla karşılıklı çok rahat taşıyabilirsiniz.

Size çantanın bir sihirbaz olduğundan bahsetmeyi unuttuk. Kalın kemik fermuar ile güçlendirdiğimiz üst bölmeyi tek hamlede komple çantadan ayırabiliyorsunuz. Yani çantanın sırtınızda çok ağırlık yapmasını istemiyorsanız tek fermuarla tüfek kısmını ayırıp, tüfek kısmını elinize çanta kısmını sırtınıza alabiliyor ve yükünüzü hafifletebiliyorsunuz.

Veya arazide sadece üst kısmı söküp içine istediğiniz birçok şeyi koyup küçük bir çanta olarak da yanınızda taşıyabiliyorsunuz. Çantamızın üstüne baktığımızda lastik ve büyük bir cep görüyorsunuz. O lastiğe kıyafetlerinizi, kaskınızı, çadırınızı neyinizi isterseniz koyabilirsiniz. Bunca özelliği bulunan çantanın en önemli özelliğinden bahsetmemiz gerekirse 1000D Nylon fabric kumaştan üretiyoruz ve su geçirmez bu kumaş çantanın gücüne güç katıyor.

Sepetim
Sepetiniz şu anda boş

Henüz bir ürün eklemediniz...