AGM MG42 Makineli Airsoft Tüfeği

Stok kodu: Yok Kategoriler: , ,

Üretici : AGM

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün Stoğa Gelince Haber Ver

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

ŞARJÖRÜ TAMİR GÖRMÜŞTÜR FABRİKASYON BİR SORUN NEDENİ İLE ÜRÜN FİYATI ONA GÖRE AYARLANMIŞTIR

MG42 Makineli Airsoft Tüfeği, elektrikle sarılmış bir BOX şarjörden güç alan ve orijinalinin aslına sadık kalınarak, tamamen çelikten imal edilmiş harika bir tasarıma sahip airsoft tüfektir.

Özellikleri
– Ağırlık            : 6835gr
– Uzunluk         : 1235mm
– Renk              : Siyah
– İlk Çıkış Hızı  : ~420 FPS
– Motor             : Elektrikli
– Üretici            : AGM

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

AGM MG42 Makineli Airsoft Tüfeği

ŞARJÖRÜ TAMİR GÖRMÜŞTÜR FABRİKASYON BİR SORUN NEDENİ İLE ÜRÜN FİYATI ONA GÖRE AYARLANMIŞTIR

MG42 Makineli Airsoft Tüfeği, II. Dünya Savaşı’nda cephe önlerinin vazgeçilmezi olmuş kült bir tüfektir. Tarihteki yerinin verdiği haz ile AGM yapımı bu MG42 Makineli Airsoft Tüfeği’ne sahip olmak bir ayrıcalıktır. AGM Şirketi tarafından, tarihi Airsoft Tüfekleri hayranları için, 1942‘de kabul edilen ünlü Maschinengewehr 42 MG42 makineli airsoft tüfeğinin uzun zamandır beklenen bir replikası olarak tasarlanmıştır. Üçüncü Reich askerlerinin elinde (ve sadece!) Dünya Savaşının neredeyse tüm cephelerine inanılmaz bir terör ekmiş ve yıllar içinde neredeyse bir makinalı tüfek denince ilk akla gelen tüfek haline gelen bu efsane, günümüzde de birçok ordu tarafından aktif olarak halen kullanılmakta olan bir airsoft tüfektir.

İlk bakışta bir oyuncak değil, sağlam bir metal parçasıyla uğraştığımızı görebilir ve hissedebilirsiniz. MG42 Makineli Airsoft Tüfeği, orijinalin boyutları ve tüm detayları düşünülerek en iyi şekilde yeniden üretildi. Yalnızca kabza astarı ve şarjör besleyici plastikten yapılmıştır.vde, dış namlu, namlu kapağı veya alıcı kapağı gibi replikanın temel bileşenlerini oluşturmak için tekdüze bir çinko ve alüminyum alaşımı kullanıldı. Bipod, şarjör, kurma kolu, şarjör montaj kapağı ve görüşün tabanı veya namlu değiştirme kolu gibi parçalar ise çelikten yapılmıştır. Gerçek ateşli silahta olduğu gibi, airsoft tüfeğinin dipçiği de doğal, cilalı ahşaptan yapılmıştır. Dipçiğin içinde pil için bir yer vardır. HopUp ayar kolu, alıcı kapağının altında bulunur. Sağlam, çelik bir bipod, namlunun altına kilitlenip katlanmasını mümkün kılar. Orijinalde, MG42 aynı zamanda bir uçaksavar tüfeği olarak da kullanılabiliyordu, bu nedenle replikada ayrıca onu uçaksavar moduna ayarlamaya izin veren bir dizi mekanik nişangah bulunuyor.

Hitler‘s Saw (Hitlerin Testeresi) olarak müttefikler tarafından zaman zaman adlandırılan bu makineli airsoft tüfeğini gerektiği şekilde kullanabilmek için içine bir dizi çelik dişli, krom kaplı bir silindir dahil olmak üzere özel olarak tasarlanmış ve güçlendirilmiş iki parçalı bir dişli kutusu yerleştirildi. Metal 8 mm bilyalı rulmanlı bir piston kafası. Ayrıca uzun mesafelerde etkili, 600 mmnin üzerinde bir iç namlu. 2500 BB kapasiteli şarjö sahiptir ve 4 adet AA pille (pakete dahil değildir) çalışır.

Bu Makineli Airsoft Tüfeği, maceraperestlerin, silah tutkunlarının ve savaş tarihçilerinin hayallerini süsleyecek harika bir airsoft tüfektir.

Set şunları içerir:
– MG42 Makineli Tüfek
– 2500 BB kapasiteli BOX şarjör
– Kullanım kılavuzu
– Şarj cihazı
– pil

Sepetim
Sepetiniz şu anda boş

Henüz bir ürün eklemediniz...