EMG Noveske 7.94 Gen 4 SBR Airsoft Tüfeği – Tan

Üretici : EMG

 13.574,47

(KDV dahildir)

Temizle

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

EMG Noveske 7.94 Gen 4 SBR Airsoft Tüfeği – Tan

  • Ağırlık: 2355g
  • Renk: Tan
  • Uzunluk: 755mm
  • Malzeme: Metal, Plastik
  • FPS: 370
  • Modlar: Tam otomatik, Yarı otomatik
  • Gearbox: V2
  • Kapasite: 300 BB

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

EMG Noveske 7.94 Gen 4 SBR Airsoft Tüfeği – Tan

EMG Noveske 7.94 Gen 4 SBR Airsoft Tüfeği – Tan

EMG tarafından üretilen ve Noveske Rifleworks LLC tarafından lisanslanan bir karabina replikası. Noveske şirketi ateşli silahlar dünyasında en yüksek kalitede ateşli silahlar üretmesiyle tanınır. Komple tüfeklerden parça ve aksesuarlara kadar her şeyin belirli bir spesifikasyona göre en yüksek doğrulukla üretildiği ve daha sonra ürünlerinin en yüksek kalitesini korumak için kapsamlı bir şekilde doğrulandığı yer.
Tüfek metal ve plastikten yapılmıştır. Gövde, ön, dış namlu, kılavuz ve tüm küçük dış elemanlar metalden yapılmıştır. Tabanca kabzası, dipçik ve şarjör plastikten yapılmıştır.
Bu tam lisanslı replika, gerçek ateşli silah muadiliyle tutarlı tüm üretici işaretlerine sahiptir. Bu işaretleri gövde, ön kısım ve şarjör kabzası üzerinde görebiliriz. Gen 4 serisi replikalar sağ ve sol elini kullanan atıcılar için tamamen uyumludur – şarjör serbest bırakma, sürgü kilidi veya ateşleme seçici, replikanın her iki tarafında da bulunabilir. Replikanın gövdesi, tüm bağlantıların gerçek bir ateşli silahta olduğu gibi “kesintisiz” olmasını sağlamak için CNC ile işlenmiştir.
Replika, M-lok standardında NSR-7.94 ön ve EMG için özel olarak tasarlanmış üretici logolu EPG Alpha tabanca kabzası ile donatılmıştır.
İç namlu krom-molibden çelik (Cr-Mo) alaşımından yapılmıştır. Benzersiz üretim ve ısıl işlem süreci nedeniyle, iç namlunun taşlanması sadece yüksek tolerans sağlamakla kalmaz, aynı zamanda namlunun hizmet ömrünü de arttırır. Diğer metallerle karşılaştırıldığında, Cr-Mo alaşımı replikayı ateşlerken daha az titreşim üretir ve bu da genel doğruluğu artırır.
Replikanın kalbi, Yüksek Torklu motora sahip en yeni eSilver Edge serisinden hızlı yay değiştirme sistemine sahip V2 dişli kutusudur. Replikanın içinde tamamen programlanabilir SDU 2.0 çip bulunmaktadır. Kullanıcı istediği yerde ve istediği zaman değiştirebilir. Hiçbir ek harici cihaza gerek yoktur. Çipi kullanmak için şanzıman çerçevesinin ön kısmının alt kısmında bulunan düğmeye basın. Düğme magazin yuvasında bulunur. Düğmeye basıldığında ve basılı tutulduğunda kırmızı LED yanmalıdır. LED iki kez yanıp sönene kadar düğme basılı tutulmalıdır. Programlamak için beş moddan birine sahibiz:
Mod 1: Güvenli-Yarı Otomatik (fabrika ayarı)
Mod 2: Güvenli-Yarı Patlama (3)
Mod 3: Güvenli Patlama (2) -Otomatik
Mod 4: Güvenli Patlama (3) -Otomatik
Mod 5: Güvenli-Burst(3)-Burst(9)
Düğmeye iki kez basmak veya pil bağlantısını kesmek sistemi fabrika ayarlarına sıfırlayacaktır.
Replika, 300 BBs kapasiteli plastik bir hi-cap şarjör ile birlikte gelir
Not! Sete pil veya şarj cihazı dahil değildir!
Set şunları içerir:
– Replika
– Şarjör
– Orijinallik sertifikası
Sepetim
Sepetiniz şu anda boş

Henüz bir ürün eklemediniz...