EMG Noveske Space Invader 9mm PCC Airsoft Tüfeği – Siyah

Stok kodu: Yok Kategoriler:

Üretici : EMG

(KDV dahildir)

Temizle
Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Yapılan : Metal + Plastik
Ağırlık : 2390g
Uzunluk : 550-690mm
Renk : siyah
İlk Çıkış Hızı : ~330 FPS
Motor : elektrikli

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

EMG Noveske Space Invader 9mm PCC Airsoft Tüfeği – Siyah

EMG tarafından üretilmiş, Noveske Rifleworks LLC tarafından lisanslanmış bir karabina kopyası . Noveske şirketi, ateşli silahlar dünyasında en yüksek kalitede ateşli silahlar üretmesiyle tanınır. Eksiksiz tüfeklerden parçalara ve aksesuarlara kadar her şeyin, belirli bir spesifikasyona göre en yüksek doğrulukla üretildiği ve ardından ürünlerinin en yüksek kalitesini korumak için baştan sona doğrulandığı yer.

Tüfek metal ve plastikten yapılmıştır. Gövde, ön kısım, dış namlu, kılavuz ve tüm küçük dış elemanlar metalden yapılmıştır. Tabanca kabzası ve kundak plastikten yapılmıştır.

Bu tamamen lisanslı kopya, gerçek ateşli silah muadili ile uyumlu tüm üretici işaretlerine sahiptir. Bunları gövdede, ön kısımda, şarjörde ve şarj kolunda bulabiliriz. Gen 4 serisi kopyaları, sağ ve sol elini kullanan atıcılar için tamamen uyumludur – şarjör bırakma, sürgülü kilit veya ateşleme seçici, kopyanın her iki yanında bulunabilir. Kopyanın gövdesi, tüm bağlantıların gerçek bir ateşli silahta olduğu gibi ” kusursuz ” olmasını sağlamak için CNC’de işlenmiştir.

Kopya, hassas bir şekilde CNC makinelerinde yapılmış M-lok standardında NHR-6.25 ön kısım ve EMG için özel olarak tasarlanmış, üreticinin logolu EPG Alpha tabanca kabzası ile donatılmıştır. Namlunun sonunda, özel bir destek için bir adaptör ve ardından standart bir 14 mm CCW diş bulunur. Çoğaltma ayrıca , üç ayar olasılığı ve katlanır Flip-Up manzaraları olan özel bir PDW stoğu ile donatıldı . Dipçik kılavuzunda 90 x 18 x 10 mm boyutlarında bir pil için yer vardır .

İç namlu, krom-molibden çelik (Cr-Mo) alaşımından yapılmıştır. Eşsiz üretim ve ısıl işlem süreci sayesinde, iç kovanın taşlanması sadece yüksek tolerans sağlamakla kalmaz, kovanın kullanım ömrünü de uzatır . Diğer metallerle karşılaştırıldığında, Cr-Mo alaşımı kopyayı ateşlerken daha az titreşim üretir ve bu da genel doğruluğu artırır.

Kopyanın kalbi, Yüksek Tork motorlu en son eSilver Edge serisinden hızlı yay değiştirme sistemine sahip V2 dişli kutusudur. Kopya içinde yer alan , tamamen programlanabilir olan SDU 2.0 yongasıdır. Kullanıcı istediği zaman istediği yerde değiştirebilir. Ek harici cihazlara gerek yoktur. Çipi kullanmak için şanzıman çerçevesinin ön kısmının alt kısmında bulunan düğmeye basın . Düğme, şarjör yuvasında bulunur. Basılı tutulduğunda kırmızı LED yanmalıdır. Düğme, LED iki kez yanıp sönene kadar basılı tutulmalıdır. Beş moddan birine sahibiz programlanabilir:

Mod 1: Güvenli Yarı Otomatik (fabrika ayarı)

Mod 2: Güvenli Yarı Patlama (3)

Mod 3: Güvenli Seri Çekim (2) -Otomatik

Mod 4: Güvenli Seri Çekim (3) -Otomatik

Mod 5: Güvenli Patlama(3) – Patlama(9)

Düğmeye iki kez basmak veya pil bağlantısını kesmek, sistemi fabrika ayarlarına sıfırlayacaktır.

Kopya , 220 BB kapasiteli metal bir hi-cap dergisi ile birlikte gelir

Not! Set bir pil veya şarj cihazı içermez!

Küme şunları içerir:

-EMG Noveske Space Invader 9mm PCC Airsoft Tüfeği – Siyah
– dergi
– katlanır nişangahlar
– yama
– orijinallik sertifikası

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.