Howard Leight By Honeywell Impact Sport Taktikal Atış Kulaklığı – Siyah

Stok kodu: Yok Kategoriler: Etiketler: ,

Üretici : Howard Leight

 1.915,86

(KDV dahildir)

Temizle
Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!
  • Kullanım amacı : Taktikal Atış Kulaklığı
  • Kulaklık Modeli : Kulak üstü Tam Boy
  • Kullanım Tipi : Kulak üstü
  • Ses Özelliği : Stereo
  • Renk : Siyah
  • Aktif Gürültü Önleme (ANC) : Var
  • Mikrofon : Yok

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Howard Leight By Honeywell Impact Sport Taktikal Atış Kulaklığı – Siyah

Bu taktikal atış kulaklığı operasyonda, avda, poligonda ses yükseltme özelliğiyle, çeşitli mesafelerden gelen sesleri daha hassas duymanızı sağlar. Atış anında oluşan yüksek desibeldeki silah patlama sesini otomatik olarak keser.

Kulaklarınızın zarar görmesini önler. Ordu birimlerinin dahi tercihi olan bu ürün özellikle tank, obüs ve topçu personeli tarafından etkin biçimde kullanılmaktadır. Bu ürün sayesinde, atış poligonlarında konuşulan her şeyi (olası uyarıları) rahatlıkla duyabileceksiniz. Fakat atış anında patlama sesini minimum düzeyde duyacaksınız.

Elektronik kulaklık açıldığında, çevre sesini 82 dB’lik bir güce yükselten dahili yön mikrofonlarını kullanır. Bu, avlanma sırasındaki önemli çevre seslerini kolaylıkla duymanızı sağlar. Ek güvenlik için aktif olarak dinleme yapan bu mikrofonlar atış anında sesin şiddeti 82 desibele ulaştığı anda amplifikasyonu otomatik olarak kapatır. Patentli hava akış kontrolü teknolojisi dipçiğinizin, atış tepmesi sırasında yapacağı harekete göre boşluk kalmamasını sağlayan ince bir tasarımdadır. Harici bir ses kaynağını aynı anda kullanabilirsiniz. Bir MP3 çalar, tarayıcı veya başka bir ses kaynağına bağlanmanızı sağlar.

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.