Spartac SRT-09 Assault Airsoft Tüfeği

Stok kodu: Yok Kategoriler:

Üretici : SPARTAC

(KDV dahildir)

Temizle
Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Spartac SRT-09 Assault Airsoft Tüfeği

• Malzeme: plastik, çelik, çinko
• Ağırlık: 2155g
• Uzunluk: 870 mm
• Renk: siyah/ten rengi
• 410 FPS
• AEG

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Spartac SRT-09 Assault Airsoft Tüfeği

Spartac SRT-09 Assault Airsoft Tüfeği, kaliteyi uygun fiyata arayanların ihtiyaçlarını karşılamak için burada. Alıcı da dahil olmak üzere bazı elemanların üretiminde fiyatın düşmesine izin veren ana faktör, metalin kaliteli plastik ile değiştirilmesidir. Bununla birlikte, içinde kullanılan tamamen metal dişli kutusu ve yüksek kaliteli mekanik parçalar, SPARTAC’ı savaş alanında çok daha pahalı analoglar kadar verimli araçlar haline getiriyor.
Replikanın ana bileşenlerinin çoğu plastikten yapılmıştır. Bunlar: alıcı, tozluk, şarjör, sahte gaz borusu, arpacık tabanı, kundak. Dış namlu, ateş seçici ve askı mandalı, bu tür daha pahalı airsoft replikalarda bile oldukça nadir görülen çelikten yapılmıştır.

SRT-09, ergonomik, profilli bir tabanca kabzası ve 22 mm RIS montaj rayları ile önden dönüşüm ile donatıldı. Tüfeği, dürbünden taktik ışığa kadar çok çeşitli ek aksesuarlarla donatmaya izin verirler.
Replikasyonu açar açmaz, öğelerin mükemmel eşleşmesini fark edebilirsiniz. Öğelerin çoğunun plastikten yapılmış olmasının yanı sıra, “ucuz” kopyaların çoğundan bilinen ne boşluklar ne de hoş olmayan malzeme çatlamaları hissetmeyeceğiz. Pil, dipçik stoğunun içinde bulunur. Tüfekle birlikte gidiyor, yani ihtiyacımız olan her şey harekete geçiyor. ulaşım kartonunda bulacağız.
Hop-up sistem düzenlemesine erişim standart bir şekilde sağlanır: yeniden yükleme kolunu çekerek. Gövdenin sağ tarafında bir ateş seçici/muse bulunur. Replikanın kalbi, dayanıklılığı ve güvenilirliği ile bilinen tamamen metal v.3 tipi bir dişli kutusudur; gearbox sayesinde replika ~410 FPS’nin üzerinde ilk namlu çıkış hızına ulaşır. Neredeyse 455 mm uzunluğundaki namlu içi nedeniyle, SPARTAC’tan yapılan atışlar uzak ve isabetlidir.

500 BB kapasiteli high cap bir şarjör, replika ile birlikte gelir.
Fotoğraflarda gösterilen ek aksesuarlar sete dahil değildir.

Set pil veya şarj cihazını içermez.

Set şunları içerir:
– Replika
– High-Cap Şarjör
– Temizleme çubuğu

Sepetim
Sepetiniz şu anda boş

Henüz bir ürün eklemediniz...