Specna Arms Daniel Defense® MK18 SA-E19 EDGE Airsoft Tüfeği – Bronz

Stok kodu: Yok Kategoriler:

Üretici : Specna Arms

(KDV dahildir)

Temizle
Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

MK18 SA-E19 EDGE lisanslı Daniel Defence 20mm Ray Sistemi ile birlikte gelen Specna Arms’ın EDGE Serisi Airsoft Tüfeği.

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Specna Arms Daniel Defense® MK18 SA-E19 EDGE Airsoft Tüfeği – Bronz

MK18, Özel Kuvvetler için güncel bir konu olması ve ayrıca 20 mm’lik güzel Ray Sistemi nedeniyle neredeyse kült olan başka bir Silahtır. Bu replika, numaralandırılmış Ray Yuvaları ve uygun tüm işaretlere sahip tam lisanslı bir Daniel Defense MK18 Ray Sistemine sahiptir ve bu da fiyatına göre bunu olağanüstü bir teklif haline getirir. EDGE Serisinin bir parçası olan bu kopya aynı zamanda ona bir MOSFET avantajı, Nano kaplama ile inanılmaz harici yapı kalitesi ve Eşsiz Seri Numarası sağlar.

MK18 SA-E19 EDGE, Specna Arms’ın genellikle üst düzey modellerinde yaptığı gibi harika bir standartta inşa edilmiştir ve Dış Namlu Düzeneği, Alıcı ve Tampon Tüpü için Çinko Alüminyum içerir ve Tabanca Tutacağı için Naylon Elyaf Takviyeli Polimer kullanılır . ve Stok . Tüfeğin çeşitli trim bileşenleri (Vidalar ve Sapan Plakası gibi) Çelikten yapılmıştır. Alıcı, çizilmeleri önlemek ve gövdeyi iyi durumda tutmak için bir Nano Kaplama kaplamasına sahiptir. Alıcıda ayrıca, Replikanızın sahipliğini belirlemek/kanıtlamak için harika olan Benzersiz bir Seri Numarası vardır.

Dış Namlu, Bastırıcılar, İzleyici Üniteler ve diğer Namlu Cihazları için 14 mm CCW Dişini ortaya çıkarmak için vidası açılabilen Birdcage tipi Flaş Gizleyiciye sahiptir. 20 mm Raylı Sistem, bahsedildiği gibi Daniel Defence lisanslıdır ve Numaralı Ray Yuvalarının yanı sıra gerçek şeyde olması gereken tüm işaretlere sahiptir. Alıcıda ayrıca kutudan çıkarılmış bir dizi Flip-Up Ironsights ile birlikte gelen 20 mm’lik bir Ray bulunur. Alıcı, Daniel Defence ticari markalarının yanı sıra Güvenli/Yarı/Otomatik Yangın Seçici gibi tipik AR Platform Ateş Kontrollerini içerir. Alıcının arkasında, bir Sapanın Tabancanın her iki tarafından bağlanmasına izin veren ve Sol ve Sağ El kullanıcıları için rahatlık sağlayan Çok Yönlü Sapan Plakası bulunur. Ayarlanabilir Stok Kullanıcının tüm şekil ve boyutlarına uyacak şekilde Altı Konumdan birine geçecektir ve ayrıca Pilinizin takılması gereken yerdir. Lastik Alın Pedi’ni çıkarmak için Dipçik’in arkasındaki tırnakları sıkıştırmanız ve içindeki Dekanlar konektörüne erişmeniz yeterlidir. Geleneksel Mini Tamiya Konnektörünü kullanmak isterseniz, kutuya bir Dekan – Mini Tamiya Dönüştürücü Başlığı dahildir. Performans ve kurulum kolaylığının en iyi kombinasyonu için bu AEG için 7.4v 1450mAh LiPo öneriyoruz.

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.