Specna Arms M120 Yayı

Üretici : Specna Arms

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün Stoğa Gelince Haber Ver

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Airsoft normal AEG tipi tüfekler için ana gearbox kuvvetlendirme yayıdır. Gerçek güç tüfeğe, hop-up kaltesi ve namlu boyuna göre değişir.

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Specna Arms M120 Yayı

Specna Arms yayları, en kaliteli çelik telden yapılmıştır. Bu sayede dayanıklıdırlar, ayrıca cilalı uçlara sahip oldukları için özenle bitirilirler. Düzensiz yay sargısı aşınmasını azaltır, yayın çökmesini önler ve replikanın tetiğe basılmasına tepki süresini iyileştirir.

Specna Arms yayları, kesin olarak tanımlanmış bir namlu çıkış hızı elde etmeye çalışan herhangi bir airsoft oyuncusu için mükemmel bir seçimdir ve her türlü AEG replikasını ayarlamak için mükemmeldir.

Specna Arms, airsoft pazarında popüler olan ve ürün gamını sürekli genişleten bir markadır. Müşterilerinin beklentilerini karşılamak için yüksek kaliteli iç parçalar sunar. Pistonlar, gearbox çerçeveleri, silindirler, nozullar ve daha pek çok farklı ürünü ayrı ayrı sunmaktalar. Specna Arms orijinal parçalarını kullanmanız durumunda, replikanızdan maksimum performans elde edebileceksiniz. Specna Arms geride kalmıyor, sürekli büyüyor ve ürünlerini mükemmelleştiriyor. Amaçları, müşterilerine modern airsoft savaş alanlarının gereksinimlerine uyarlanmış optimum çözümler sunmaktır.

Sepetim
Sepetiniz şu anda boş

Henüz bir ürün eklemediniz...