Specna Arms 125’lik S-Mag Mid-Cap Airsoft Şarjörü – Tan

Stok kodu: SPE-05-025719 Kategoriler: Etiketler: ,

Üretici : Specna Arms

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Airsoft Şarjörü
-Malzeme : Polimer
-Tip : Orta Kapak
-Kapasite : 125 BB
-Ağırlık : 155gr
-Renk : Bronz
-Üretici : Specna Arms

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Specna Arms 125’lik S-Mag Mid-Cap Airsoft Şarjörü – Tan

Specna Arms ürünleri, airsoft oyuncularına sadece yüksek sınıf replikalarda buluşan bir kalite ile çok uygun bir fiyat kombinasyonu sunuyor. Airsoft savaş araçlarının geliştirilmesine aktif katılımın yanı sıra uzun yıllara dayanan deneyim, Specna Arms’ın aşırı koşullarda test edilmiş kanıtlanmış ürünleri tanıtmasına olanak tanır. Geniş replika, ekipman ve akort parçaları teklifini tanımanızı öneririz.

Specna Arms, polimer S-Mag şarjörlerini sunar. Kompakt, dayanıklı yapıları ve pürüzsüz tasarımları için karakteristiktirler. Specna Arms logolarından oluşan karakteristik doku dikkat çekicidir. Şarjör dayanıklı polimerden yapılmıştır ve 125 BB’ye kadar kapasiteye sahiptir. Eşsiz yapı, bu kopyayı piyasada bulunan kopyaların çoğuyla uyumlu hale getirir ve çeşitli taktik poşetler için ideal şekilde uygundur. S-MAG, yüksek ROF’de bile BB’lerin kesintisiz beslenmesini kolaylaştırır.

NOT: S-MAG şarjörleri, Specna Arms H-Serisi replikalarıyla tam uyumlu değildir. Düzgün çalışması için şarjör kuyusunun modifikasyonu gereklidir.

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.