Specna Arms SA-B01 ONE Airsoft Tüfeği – Siyah

Stok kodu: SPE-01-004032 Kategoriler: , , Etiketler: , , , , , , , , , ,

Üretici : Specna Arms

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün Stoğa Gelince Haber Ver

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Airsoft Tüfeği
Malzeme: Çinko ve Alüminyum, Çelik ve Plastik alaşımı
Uzunluk: 800 – 880 mm
Ağırlık: 2580g
Namlu Hızı: ~410 FPS / ~310 FPS
Renk: Siyah
Üretici: Specna Arms

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Specna Arms SA-B01 ONE Airsoft Tüfeği – Siyah

“Specna Arms marka SA-B01 karabina replikası, replikanın en nevraljik noktalarında çelik elemanların kullanımıyla ağırlıklı olarak homojen bir çinko ve alüminyum alaşımından yapılmıştır (vidalar, pimler ve taktik sapan bağlantı noktaları çelikten yapılmıştır) . Pili ve tabanca kabzasını tutan SF tipi dipçik polimer plastikten yapılmıştır. Kopyanın gövdesi, RIS ray seti, kopyayı korozyona karşı yüksek düzeyde korumayı garanti eden anotlama sürecine tabiydi. Kopyanın boyası, kopya yüzeyinin önceden kumlanmasından sonra toz haline getirme yöntemi kullanılarak yapılmıştır. Bu, boyanın aşınmaya karşı dayanıklılığının normalden daha yüksek olmasını sağlar.

Replika, daha önce yalnızca G&P veya Classic Army sınıfı replikalarda gözlemlenebilecek şekilde çok iyi takıldı. Aynı zamanda mükemmel bir şekilde dengeliydi. Bu, replikayı omzunuza yerleştirdiğinizde ağırlığı neredeyse hissedilmediği için replikanın mükemmel bir manevra kabiliyeti sağlar.

Replika, Enter & Convert™ adı verilen hızlı bir ana yay değiştirme sistemi kullanır. Bu, bir atölyeye veya bir dizi özel araca erişime gerek kalmadan, replikanın gücünün savaş alanının koşullarına hızlı ve akıcı bir şekilde uyarlanmasını sağlar – gearbox’ı replikanın gövdesinden çıkardığınızda, ana değiştirme işlemi. bahar kelimenin tam anlamıyla saniyeler sürer.

Enter & Convert™ sisteminin avantajlarını abartmak zordur. Avrupa’da var olan ve replikanın namlu çıkış hızını ve airsoft topluluğu içindeki müesseseleri sınırlayan kanunlar ışığında, bu sistem kullanıcıya büyük imkanlar ve daha fazla özgürlük garanti etmektedir. Enter & Convert™ sistemi, ana yayı kısa sürede değiştirmeye izin verir ve bunu takiben, replikanın namlu çıkış hızını savaş alanına uyarlayarak, ateşleme etkinliği ile güvenlik arasında mükemmel bir uzlaşmayı garanti eder. kendi ve diğer oyuncular.

Replika, LiPo ve LiFe tipi pillerle birlikte çalışacak şekilde tamamen uyarlandı. Varsayılan ana yay tarafından garanti edilen yaklaşık 410 FPS’lik temel namlu çıkış hızı sayesinde, replika orta mesafelerde kullanılmak için mükemmeldir. Set ayrıca, namlu çıkış hızını yaklaşık 310 FPS’ye düşürmeye olanak tanıyan bir M90 ana yayı içerir ve bu, replikayı kısa menzilli operasyonlar veya binaların içinde savaşmak için mükemmel bir şekilde uyarlar.

Silindir kafasının yüksekliğine göre güçlendirilmiş dişli kutusu, Enter & Convert™ sisteminin elemanı olan çelik bir ana yay kılavuzunu ve ayrıca 8 mm bilyalı rulmanları ve ara parçalar üzerine yerleştirilmiş çelik dişli çarkları gizler. Sistem, dört adet geri dönüş önleyici kullanılarak güvence altına alınmıştır. Tip 2 silindir ve çelik kırıcı vardır. Replica, BB hız aşırtmasının çok hassas ve kararlı bir şekilde düzenlenmesine izin veren, doğru, döner tip polimer Hop-Up birimi ile fabrikada takılmıştır. .

Yükseltilmiş Sürüm, bazı yeni, geliştirilmiş dahili parçalarla donatılmıştır:

– güçlendirilmiş çelik dişli seti
– çelik yay kılavuzu
– hafif, polimer piston
– alüminyum, sızdırmaz piston kafası
– metal silindir kafası
– hava sızdırmaz metal meme

Replika, 22 mm’lik bir üst RIS rayı, bir dizi ön 22 mm RIS rayı ve ayarlanabilir bir dipçik ile donatılmıştır. En üstteki RIS rayı, kolayca ayrılabilen ve herhangi bir optik-elektronik nişan alma cihazı ile değiştirilebilen, açılır kapanır tip demir nişan alma nişangahlarını tutar. Kaymayı önleyen dipçik ayağı ile biten katlanabilir dipçik sayesinde replikanın uzunluğunu konstrüksiyona ve atıcının tercihlerine göre uyarlamak mümkündür. Varsayılan ağızlık flaş gizleyici, yerine bir ses bastırıcının takılmasına izin veren, saat yönünün tersine 14 mm’lik bir dişe yerleştirilir.

Gerçekçilik seviyesini artırmak için replika, işlevsel bir cıvata tutma koluyla donatıldı.

Replika seti ayrıca 300 BB pelet tutan çelik yüksek kapaklı tip bir şarjör içerir.

Specna Arms replikaları, örneğin aşağıdaki üreticilerin şarjörleri gibi piyasada bulunan şarjörlerin çoğuyla uyumludur:
– BOYI
– Airsoft Systems
– SRC
– King Arms
– MAG
– STAR
– ACM”

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.