Specna Arms SA-B03 ONE Airsoft Tüfeği – Siyah

Üretici : Specna Arms

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün Stoğa Gelince Haber Ver

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Specna Arms SA-B03 ONE Airsoft Tüfeği – Siyah, replikanın en zayıf noktalarında çelik elemanların kullanımıyla ağırlıklı olarak homojen bir çinko ve alüminyum alaşımından imal edilmiştir.

Yükseltilmiş sürüm
Yapılan : Çinko ve alüminyum, çelik ve plastik alaşımı
Uzunluk : 840 – 920mm
Ağırlık : 2580g
Renk : Siyah
Namlu hızı : ~410 / ~310 FPS

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Specna Arms SA-B03 ONE Airsoft Tüfeği – Siyah

Specna Arms SA-B03 ONE Airsoft Tüfeği – Siyah

Set şunları içerir:
– Replika
– Şarjör
– Nişan alma demiri
– Ek bir ana yay

Sete pil ve şarj cihazı dahil değildir.

Yükseltilmiş Sürüm, bazı yeni, geliştirilmiş dahili parçalarla donatılmıştır:
– Güçlendirilmiş çelik dişli takımı
– Çelik yay kılavuzu
– Hafif, polimer piston
– Alüminyum, sızdırmaz piston kafası
– Metal silindir kafası
– Hava sızdırmaz metal meme

Pili ve tabanca kabzasını tutan SF tipi dipçik polimer plastikten yapılmıştır. Kopyanın gövdesi, RIS ray seti , kopyayı korozyona karşı yüksek düzeyde korumayı garanti eden anotlama sürecine tabiydi . Kopyanın boyası, kopya yüzeyinin önceden kumlanmasından sonra toz haline getirme yöntemi kullanılarak yapılmıştır. Bu, boyanın aşınmaya karşı dayanıklılığının normalden daha yüksek olmasını sağlar.

Replika, Enter & Convert™ adı verilen hızlı bir ana yay değiştirme sistemi kullanır. Bu, bir atölyeye veya bir dizi özel araca erişime gerek kalmadan, replikanın gücünün savaş alanının koşullarına hızlı ve akıcı bir şekilde uyarlanmasını sağlar – dişli kutusunu kopyanın gövdesinden çıkardığınızda, ana değiştirme işlemi. bahar kelimenin tam anlamıyla saniyeler sürer.Enter & Convert™ sisteminin avantajlarını abartmak zordur. Avrupa’da var olan ve replikanın namlu çıkış hızını ve airsoft topluluğu içindeki müesseseleri sınırlayan kanunlar ışığında, bu sistem kullanıcıya büyük imkanlar ve daha fazla özgürlük garanti etmektedir.

Replika, LiPo ve LiFe tipi pillerle işbirliği yapmak için tamamen uyarlandı. Varsayılan ana yay tarafından garanti edilen yaklaşık 410 FPS’lik temel namlu çıkış hızı sayesinde , replika orta mesafelerde kullanılmak için mükemmeldir. Set ayrıca , namlu çıkış hızını yaklaşık 310 FPS’ye düşürmeye izin veren bir M90 ana yayı içerir ve bu, kopyayı kısa menzilli operasyonlar veya binaların içinde savaşmak için mükemmel bir şekilde uyarlanır. Silindir kafasının yüksekliğine göre güçlendirilmiş dişli kutusu, Enter & Convert™ sisteminin elemanı olan çelik bir ana yay kılavuzunu ve ayrıca ara parçalar üzerine yerleştirilmiş 8 mm bilyalı rulmanları ve çelik dişli çarkları gizler. Sistem, dört anti-geri dönüş kullanımı ile güvence altına alınmıştır. Tip 2 silindir ve çelik kırıcı bulunmaktadır . Replica, BB hız aşırtmasının çok hassas ve kararlı bir şekilde düzenlenmesini sağlayan, doğru, döner tip polimer Hop-Up birimiyle fabrikada takılmıştır.

Replika, 22 mm’lik bir üst RIS rayı, bir dizi ön 22 mm RIS rayı ve ayarlanabilir bir dipçik ile donatılmıştır. Üst RIS rayı, kolayca ayrılabilen ve herhangi bir optik-elektronik hedefleme cihazı ile değiştirilebilen, yukarı kaldırılabilen tipte demir nişan nişangahlarını tutar. Kaymayı önleyen dipçik ayağı ile biten katlanabilir dipçik sayesinde, replikanın uzunluğunu yapıya ve atıcının tercihlerine göre uyarlamak mümkündür. Varsayılan namlu flaş gizleyici, yerine bir ses bastırıcının takılmasına izin veren, saat yönünün tersine 14 mm’lik bir dişe yerleştirilmiştir.

Gerçekçilik seviyesini artırmak için replika, işlevsel bir cıvata yakalama kolu ile donatılmıştır. Replika seti ayrıca 300 BB high-cap şarjör içerir.

Specna Arms replikaları, örneğin aşağıdaki üreticilerin dergileri gibi piyasada bulunan dergilerin çoğuyla uyumludur:
– BOYI
– Airsoft Systems
– SRC
– King Arms
– MAG
– STAR
– ACM

Sepetim
Sepetiniz şu anda boş

Henüz bir ürün eklemediniz...