Specna Arms SA-B05 ONE™ Airsoft Tüfeği – Siyah

Üretici : Specna Arms

 8.004,44

(KDV dahildir)

Temizle
Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

SA-B05 ONE™ Airsoft Tüfeği, kısa namlusu ile cqb oyunları için oldukça uygun bir airsoft tüfeğidir.
Renk : Siyah
Malzeme : Çinko ve alüminyum alaşımı, çelik, polimer

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Specna Arms SA-B05 ONE™ Airsoft Tüfeği – Siyah

Yükseltilmiş Sürüm
Uzunluk : 700 – 785 mm
Ağırlık : 2540 gr
Namlu Hızı : ~410 FPS / ~310 FPS

El kundağında bulunan 22 RIS raylar sayesinde üzerine tüfek feneri, peq kutusu, laser gibi ekipmanları üzerine kolaylıkla monte etmenizi sağlar. Gövdesinin üzerinde bulunan 22 RIS raylara ise red dot, dürbün veya herhangi bir nişangahı monte edebilirsiniz. Geniş dipçiği sayesinde airsoft replikanın uyumlu olduğu bütün pilleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Airsoft replikanın dipçiği ayarlanabilmektedir ve arkasında gerçekci bir tepme yumaşatıcı ped vardır. Hızlı yay değişim sistemi sayesinde her türlü oyun organizasyonuna oyuncağınızı kolayca adapte edebilirsiniz.

B serisi Specna Arms airsoft replikalarının bütün parçaları en kaliteli airsoft oyuncakları nasıl dikkatle monte ediliyorsa ve birbirleri ile mükemmle uyum içerisindeyse aynı kaliteyi sunmaktadır. Kutudan çıktığı gibi üstün performans sunan b serisi airsoft replikaları mükemmel bir ağırlık dengesinin yanı sıra sağlamlık ve dayanıklılık beklentilerinizi tamamen karşılayacak.

Replika, Enter & Convert™ adı verilen hızlı bir ana yay değiştirme sistemi kullanır . Bu, bir atölyeye veya bir dizi özel araca erişime gerek kalmadan, replikanın gücünün airsoft sahalarının veya açık oyun alanlarının koşullarına hızlı ve akıcı bir şekilde adapte edilebilmesini sağlar. Enter & Convert™ sisteminin birçok avantajı vardır. Tüm avrupa’da replikaların namlu çıkış hızıyla ilgili yasal sınırlamalar veya çeşitli gruplar içindeki iç düzenlemelerle ilgili mevcut eğilimin ışığında, sistem kullanıcıya çeşitli olasılıklar ve daha fazla özgürlük garanti eder. Enter & Convert™ sistemi, minimum sürede ana yayı değiştirmeye izin verir , böylece ateşin etkinliği ve oyuncuların güvenliği arasında ideal bir uzlaşmayı garanti edecek şekilde oyun alanına doğru namlu çıkış hızını özelleştirmek mümkün oluyor.

Replika, lipo ve life tipi pillerle çalıştırılmak için tamamen uygundur. Varsayılan ana yay tarafından garanti edilen yaklaşık 410 fps’lik temel namlu çıkış hızı sayesinde , replika orta mesafelerde kullanılmak için mükemmeldir. Set ayrıca , namlu çıkış hızını yaklaşık 310 fps’ye düşürmeye izin veren bir m90 ana yayı içerir ve bu, replikayı kısa menzilli operasyonlar veya binaların içinde köşelerde oynamak için uygun bir hale getirir. Silindir kafasının yüksekliğine göre güçlendirilmiş gearbox, enter & convert™ sisteminin elemanı olan çelik bir ana yay kılavuzunu ve ayrıca ara parçalar üzerine yerleştirilmiş 8 mm bilyalı rulmanları ve çelik dişli çarkları gizler. Sistem, dört anti-geri dönüş kullanımı ile güvence altına alınmıştır. Döner tip polimer hop-up birimi fabrikada dikkatlice monte edilmiştir.

Yükseltilmiş Sürüm, bazı yeni, geliştirilmiş dahili parçalarla donatılmıştır:

– Güçlendirilmiş çelik dişli takımı
– Çelik yay kılavuzu
– Hafif, polimer piston
– Alüminyum, sızdırmaz piston kafası
– Metal silindir kafası
– Hava sızdırmaz metal nozle

Replika, bir üst RIS 22 mm ray, MLOK handguard ve bir SF stoğu ile donatılmıştır. Üst RIS rayı, seçilen bir optoelektronik hedefleme cihazının takılmasına yer açmak için serbestçe ayrılabilen, yukarı kaldırılabilen demir nişangahlara sahiptir. Kaydırmaz stok pedine sahip uzatılabilir dipçik sayesinde replikanın uzunluğunu kullanıcının vücut tipine ve tercihlerine göre uyarlamak mümkündür. Standart bir flaş gizleyici, yerine bir susturucu takılmasına izin veren 14 mm’lik bir solak dişe dayanmaktadır.

Oyunun gerçekçiliğini artırmak için replika ayrıca işlevsel bir bolt yakalama mekanizmasına sahiptir.

Replika, çelik, 300 BB, Hi-Cap şarjörü ile birlikte gelir.

Specna Arms replikaları, piyasada bulunan birçok şarjör ile uyumludur:
– BOYI
– Airsoft Systems
– SRC
– King Arms
– MAG
– STAR
– ACM

Set içerisinde pil veya şarj cihazı bulunmamaktadır.
Set şunları içerir:

– Replika
– Şarjör
– Sabit demir nişangahlar
– Ek ana yay

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.