Specna Arms SA-B05 SAEC System Assault Airsoft Tüfeği – Siyah

Üretici : Specna Arms

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün Stoğa Gelince Haber Ver

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

SA-B05 SAEC™ Sistem Taarruz Airsoft Tüfeği, büyük ölçüde tek tip çinko ve alüminyum alaşımından yapılmış ve çelik bileşenlerle güçlendirilmiştir.

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Specna Arms SA-B05 SAEC System Assault Airsoft Tüfeği – Siyah

SA-B05 SAEC™ Sistem Taarruz Tüfeği

Specna Arms’ın SA-B05 saldırı tüfeği replikası, büyük ölçüde tek tip çinko ve alüminyum alaşımından yapılmıştır ve replikanın en savunmasız noktalarında çelik elemanlarla güçlendirilmiştir (çelik elemanlar – tüm vidalar, pimler ve taktik sapan fırdöndüleri). Hem pili depolayan SF stoğu hem de tabanca kabzası polimerden yapılmıştır. Kopyanın alıcısı ve RIS handguard, korozyona karşı yüksek derecede korumayı garanti eden anotlama işleminden geçmiştir. Boya, boya uygulanmadan önce yüzey kumlama işleminden geçirildikten sonra bir toz kaplama işlemiyle uygulandı. Bu, uygulanan boyanın aşınmaya karşı normalden çok daha yüksek bir direnç sağlar. Alıcıda USMC işaretleri bulunur.

Replikanın parçaları çok iyi hizalanmış – şimdiye kadar yalnızca G&P veya Classic Army gibi üst düzey üreticiler tarafından kopyalarda fark edilebilecek bir şekilde, kopya aynı zamanda mükemmel bir şekilde dengelenmiştir. Bu, replikanın neredeyse ideal bir manevra kabiliyetine izin verir ve replika omuzlandıktan sonra ağırlığı neredeyse fark edilmez.

Replika, SAEC™ adı verilen yeni nesil hızlı yay bırakma sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde, bir atölyeye veya bir dizi özel alete erişime gerek kalmadan replikanın gücünü oyun alanında beklenen koşullara hızlı ve hızlı bir şekilde uyarlamak mümkündür. Yay değiştirme süreci, sistemin önceki sürümünde olduğundan daha hızlıdır.

SAEC™ Sistemi sayesinde, dişli kutusunu replikadan çıkarmaya gerek yoktur. Yatağa monte edilmiş bir yay sürgüsü ile birlikte bulunan alt pimi gevşetmek için gereklidir. Ana yayı değiştiriyoruz, pimi gövdeye geri vidalıyoruz, stoğu takıyoruz ve… oyuna geri dönüyoruz! Tüm operasyon sadece bir an sürer ve tekrar söyleyelim, herhangi bir alet kullanımını gerektirmez.

SAEC™ sisteminin avantajlarını abartmak zordur. Tüm Avrupa’da, replikaların namlu çıkış hızıyla ilgili yasal sınırlamalar veya çeşitli gruplar içindeki iç düzenlemelerle ilgili mevcut eğilimin ışığında, sistem Kullanıcıya çeşitli olasılıklar ve bol özgürlük garanti eder. SAEC™ sistemi, ana yayı minimum sürede değiştirmeye izin verir, böylece oyunun alanına doğru namlu çıkış hızını, ateşin etkinliği ile kullanıcının kendisi için güvenlik arasında ideal bir uzlaşmayı garanti edecek şekilde özelleştirebilir. yanı sıra diğer katılımcılar.

Kopya, LiPo ve LiFe pillerle tamamen uyumludur. Üretici tarafından varsayılan olarak takılan ana yay tarafından sağlanan ~430 FPS’lik temel namlu çıkış hızı nedeniyle, replika orta menzilde çalışmak için mükemmeldir. Set ayrıca, namlu çıkış hızını ~310 FPS’ye düşürmeye ve sonuç olarak replikayı yakın mesafe ve iç mekan operasyonları için uyarlamaya izin veren bir M90 yayı içerir.

Silindir seviyesinde güçlendirilmiş bir dişli kutusu, SAEC™ sisteminin bir parçası olan ve 8 mm bilyalı rulmanlar ve rondelalar çelik dişlilere monte edilmiş bir çelik yaylı kızak içerir. Sistem, dört adet geri dönüş önleyici mandalla sabitlenmiştir. Polikarbonat polimer pistondan yapılmış bir ışık, dayanıklılığını artırmak için bir dizi çelik dişle donatılmıştır. Ayrıca bir 2. tip silindir ve bir çelik devre kesicinin yanı sıra metal bir Hop-Up odası da uygulandı.

Yükseltilmiş sürüm, aşağıdakiler gibi bir dizi yeni, güçlendirilmiş parçaya sahiptir:

– güçlendirilmiş, çelik dişli takımı
– yatağa monteli, çelik yaylı kızak
– çelik şeritli hafif, polimer piston
– alüminyum sıkılmış piston kafası
– metal silindir kafası
– sıkılmış, metal nozul

Replika, 22 mm’lik bir üst RIS rayı, RIS handguard ve ayarlanabilir bir dipçik ile donatılmıştır. Üst RIS rayı, seçilen bir optoelektronik hedefleme cihazının takılmasına yer açmak için serbestçe ayrılabilen metal çevirmeli demir nişangahlara sahiptir. Kaydırmaz stok pedine sahip uzatılabilir dipçik sayesinde replikanın uzunluğunu kullanıcının vücut tipine ve tercihlerine göre uyarlamak mümkündür. Standart bir flaş gizleyici, yerine bir susturucu takılmasını sağlayan 14 mm’lik bir sol dişe dayalıdır.

Oyunun gerçekçiliğini artırmak için replika ayrıca işlevsel bir cıvata yakalama mekanizmasına sahiptir.

Replika, çelik, 300 BB, Hi-Cap şarjörü ile birlikte gelir.

Specna Arms replikaları, aşağıdakiler gibi üreticilerden piyasada bulunan birçok şarjör ile uyumludur:
– BOYI
– Airsoft Systems
– SRC
– King Arms
– MAG
– STAR
– ACM

SAEC™ sistemi, Avrupa Patentine şu numara ile dahildir: 002639500

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.