Specna Arms SA-E09 EDGE™ Airsoft Tüfeği – Siyah

Stok kodu: Yok Kategoriler:

Üretici :

(KDV dahildir)

Temizle
Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Malzeme : ZnAl + çelik + polimer
Uzunluk : 805 – 885 mm
Ağırlık : 2630 gr
Renk : siyah
İlk Çıkış Hızı : ~380 /~310 FPS
Dahili MOSFET GATE X-ASR

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Specna Arms SA-E09 EDGE™ Airsoft Tüfeği – Siyah

Light ops sürümü , replikaların ağırlığını azaltırken aynı zamanda kusursuz ve modernist bir görünüm sunan minimalist bir stokla donatılmıştır. Light ops uzatılabilir dipçik, yanak pedinin her iki yanında kaymaz lastik tapalara ve dipçiğin kullanıcının omzuna rahatça oturan karakteristik kavisli kauçuğuna sahiptir.

EDGE ™, şu anda piyasadaki diğer kopyalarda bulunması zor bir dizi yenilikçi çözüm ve teknolojiyi birleştiren bir Specna Arms kopyaları serisidir. Seri, çok iyi bir dış yapıya, kopyanın çok yönlülüğünü, uzun ömürlülüğünü artıran, arıza teşhisinReplika kutusunda, her biri 125 airsoft bb kapasiteli iki adet mid-cap S-MAG şarjör bulunur. S-MAG, Specna Arms tarafından tasarlanan özel bir şarjördür ve polimerden yapılmıştır. S-mag, yüksek ROF’de bile sorunsuz airsoft bb besleme sağlar.

Airsoft replikalarının her bir bileşeni, her ayrıntıya dikkat edilerek imal edilmiştir. Ayrıca çizilmeleri önlemek için gövdeyi bitirmek için Nano Kaplama kullanılmıştır.Herhangi bir alete ihtiyaç duymadan motora kolay ve hızlı erişim sağlayan kabzası, QD ve aparatı taktik süspansiyon için çift taraflı halkalar dikkat çeken detaylar arasındadır.

Namlu, susturucu veya tracer takmanız için 14 mm’lik bir CCW dişe sahiptir .

Karabina, Polonya GATE tarafından fabrikada takılan bir MOSFET X-ASR modülüne sahiptir. Bu işbirliği sonucunda GATE MOSFET sistemi MK18 replikada mükemmel bir şekilde çalışmaktadır. En yüksek kaliteli MOSFET X-ASR, replika bileşenlerin güvenliğiyle ilgilenir, tetik reaksiyonunu iyileştirir ve elektronik aksamın ve pilin ömrünü uzatır. Ayrıca entegre durum diyotları sayesinde replika içindeki temel arızaların teşhis edilmesini de sağlayacaktır.

Airsoft replikası, yüksek isabet ve tekrarlanabilir atışlar sağlayacak, stoğa monte edilmiş hassas 6.03 mm iç namluya sahiptir. Namlu ile döner hazneli Hop-up, bbs undercocking sisteminin çok hassas ve istikrarlı bir şekilde ayarlanmasını sağlar.

Replika, hızlı değiştirilebilen bir yay sistemi olan ESA™ kullanır. Bir atölyeye veya bir dizi özel araca erişime gerek kalmadan airsoft replikalarının gücünü oyun alanında beklenen koşullara hızlı ve verimli bir şekilde ayarlamanıza olanak tanır – yayı değiştirmek için erişimi göstermek için matara kılavuzunu açmanız yeterlidir.

ESA sisteminin avantajı fark yaratıyor. Airsofft oyun alanlarının veya takımların kendi içinde var olan düzenlemeler ışığında, bu sistem kullanıcıya önemli olanaklar ve çok fazla özgürlük garanti eder. ESA™ sistemi , minimum sürede yay değiştirmeyi mümkün kılar. Ana yayı değiştirmeniz oyuncuların güvenliği ve performans arasında uzlaşıyı garanti eder.

Airsoft replikalarının kalbi, güçlendirilmiş bir ORION Gearbox’tır. Kutudan çıkar çıkmaz Airsoft replikası, bir dizi yüksek kaliteli parçaya sahiptir, bu nedenle her türlü modifikasyon için hazırdır. ORION Şanzıman, yay mi M140 ile çalışmaya hazırdır.

Replika kutusunda, her biri 125 airsoft bb kapasiteli iki adet mid-cap S-MAG şarjör bulunur. S-MAG, Specna Arms tarafından tasarlanan özel bir şarjördür ve polimerden yapılmıştır. S-mag, yüksek ROF’de bile sorunsuz airsoft bb besleme sağlar.

Set şunları içerir:
– Airsoft replikası
– 2 x şarjör mid-cap S-MAG
– Ek yaylı ana M90
– Tamiya adaptörü
– Kullanım kılavuzu
– GATE X-ASR™ teşhis kartı
– Dikey tutamak

Set pil veya şarj cihazı içermez.

Replikanın içerisinde aşağıdaki bileşenler mevcuttur:
– Tam çelik dişli güçlendirilmiş, polimer piston
– Alüminyum, sızdırmaz nozle
– Alüminyum, çift sızdırmaz silindir kafası
– Alüminyum, yataklı çift sızdırmaz piston kafası
– Yatak yay kılavuzu
– Çelik dişli seti
– 8 mm bilyalı rulmanlar

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.