Specna Arms SA-H01 ONE Assault Airsoft Tüfeği – Siyah

Üretici : Specna Arms

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün Stoğa Gelince Haber Ver

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Specna Arms’ın SA-H01 Saldırı Airsoft Tüfeği, çinko ve alüminyum alaşımından yapılmıştır ve en hassas noktalarında çelik elemanlarla güçlendirilmiştir.

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Specna Arms SA-H01 ONE Assault Airsoft Tüfeği – Siyah

Specna Arms’ın SA-H01 saldırı tüfeğinin hem stok pedi hem de tabanca kabzası polimerden yapılmıştır. Replikanın alıcısı ve RIS handguard, korozyona karşı yüksek derecede korumayı garanti eden anotlama işleminden geçmiştir. Boya, boya uygulanmadan önce yüzey aynı işleme tabi tutulduktan sonra bir toz kaplama işlemiyle uygulandı. Bu, uygulanan boyanın aşınmaya karşı normalden çok daha yüksek bir direnç sağlar. Alıcı, üretici işaretlerini taşır.

Replikanın parçaları birbirine çok iyi uyuyor – şimdiye kadar yalnızca G&P veya Classic Army gibi üst düzey üreticilerin kopyalarında fark edilebilecek bir şekilde, kopya da mükemmel bir şekilde dengelenmiş. Bu, replikanın neredeyse ideal manevra kabiliyetine izin verir ve replika omuzlandıktan sonra ağırlığı neredeyse fark edilmez.

Replika, Enter & Convert™ adı verilen hızlı bir yay bırakma sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde, bir atölyeye veya bir dizi özel alete erişime gerek kalmadan, redüktörden çıkarıldıktan sonra, replikanın gücünü oyun alanında beklenen koşullara hızlı ve hızlı bir şekilde uyarlamak mümkündür. Replikanın gövdesinde, yay değişim süreci tam anlamıyla saniyeler sürer.

Enter & Convert™ sisteminin avantajlarını abartmak zordur. Tüm Avrupa’da, replikaların namlu çıkış hızıyla ilgili yasal sınırlamalar veya çeşitli gruplar içindeki iç düzenlemelerle ilgili mevcut eğilimin ışığında, sistem kullanıcıya çeşitli olasılıklar ve daha fazla özgürlük garanti eder. Enter & Convert™ sistemi, ana yayı minimum sürede değiştirmeye izin verir, böylece oyunun alanına doğru namlu çıkış hızını, ateşin etkinliği ile kullanıcının kendisi için de güvenlik arasında ideal bir uzlaşmayı garanti edecek şekilde özelleştirin diğer katılımcılar olarak.

Replika, LiPo ve LiFe pillerle tamamen uyumludur. Üretici tarafından varsayılan olarak takılan ana yay tarafından sağlanan ~430 FPS’lik temel namlu çıkış hızı nedeniyle, replika orta menzilde çalışmak için mükemmeldir. Set ayrıca, namlu çıkış hızını ~310 FPS’ye düşürmeye ve sonuç olarak replikayı yakın mesafe ve iç mekan operasyonları için uyarlamaya izin veren bir M90 yayı içerir.

Silindir kafasının yüksekliğine göre güçlendirilmiş dişli kutusu, Enter & Convert™ sisteminin elemanı olan çelik bir ana yay kılavuzunu ve ayrıca 8 mm bilyalı rulmanları ve ara parçalar üzerine yerleştirilmiş çelik dişli çarkları gizler. Sistem, dört adet geri dönüş önleyici kullanılarak güvence altına alınmıştır. Tip 2 silindir ve çelik kırıcı vardır. Replica, BB hız aşırtmasının çok hassas ve kararlı bir şekilde düzenlenmesine izin veren, doğru, döner tip polimer Hop-Up birimi ile fabrikada takılmıştır.

Replika, 22 mm’lik bir üst RIS rayı, RIS handguard ve ayarlanabilir bir dipçik ile donatılmıştır. Üst RIS rayı, seçilen bir optoelektronik hedefleme cihazının takılmasına yer açmak için serbestçe ayrılabilen metal çevirmeli demir nişangahlara sahiptir. Kaydırmaz stok pedine sahip uzatılabilir dipçik sayesinde replikanın uzunluğunu kullanıcının vücut tipine ve tercihlerine göre uyarlamak mümkündür. Standart flaş gizleyici, yerine bir susturucu takılmasını sağlayan 14 mm sol dişe dayanır.
Oyunun gerçekçiliğini artırmak için replika ayrıca işlevsel bir cıvata yakalama mekanizmasına sahiptir.

01 versiyonu, replikanın uzunluğunu önemli ölçüde azaltan, onu CQB savaşı için ideal bir araç haline getiren, slaytlara monte edilmiş katlanabilir bir stoğu içerir. Ancak bu, sete dahil olan pilin, kopyanın önündeki sahte bir AN/PEQ görüş kasasına hareketini zorlar.

Replika, çelik, 300 BB, Hi-Cap şarjörü ile birlikte gelir.

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.