Specna Arms SA-H05 ONE Airsoft Tüfeği – Yarım Tan

Stok kodu: Yok Kategoriler: , , , ,

Üretici : Specna Arms

(KDV dahildir)

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Ürün Stoğa Gelince Haber Ver

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Specna Arms SA-H05 ONE Airsoft Tüfeği – Yarım Tan

-Malzeme : Polimer + Çelik + Alüminyum
-Uzunluk : 785 – 875mm
-Ağırlık : 2985gr
-Renk : Yarım Bronz
-Namlu Hızı : ~410 / ~310 FPS

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Specna Arms SA-H05 ONE Airsoft Tüfeği – Yarım Tan

Specna Arms SA-H05 ONE Airsoft Tüfeği – Yarım Tan, en savunmasız noktalarında çelik elemanlarla (çelik elemanlar – tüm vidalar, pimler ve taktik sapan fırdöndüleri) takviye edilmiş, büyük ölçüde tek tip bir çinko ve alüminyum alaşımından yapılmıştır. Hem stok pedi hem de tabanca kabzası polimerden yapılmıştır. Replikanın alıcısı ve RIS handguard, korozyona karşı yüksek derecede korumayı garanti eden anotlama işleminden geçmiştir. Boya uygulanmadan önce yüzey kumlama işleminden geçirildikten sonra, toz kaplama işlemi ile boya uygulanmıştır. Bu, uygulanan boyanın aşınmaya karşı normalden çok daha yüksek bir direnç sağlar. Gövde, üretici işaretlerini taşır.

Her tür oyuncu için uygun olan bu replika aynı zamanda uzun simulasyonlarda da yanınızda taşıyabileceğiniz ağırlıkta. El kundağında bulunan M-LOK sistemi sayesinde üzerine tüfek feneri, PEQ kutusu, laser gibi ekipmanları üzerine kolaylıkla monte etmenizi sağlar. Gövdesinin üzerinde bulunan 22 RIS raylara ise red dot, dürbün veya herhangi bir nişangahı monte edebilirsiniz. Geniş dipçiği sayesinde airsoft replikanın uyumlu olduğu bütün pilleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Airsoft replikanın dipçiği ayarlanabilmektedir ve arkasında gerçekci bir tepme yumaşatıcı ped vardır. Hızlı yay değişim sistemi sayesinde her türlü oyun organizasyonuna oyuncağınızı kolayca adapte edebilirsiniz.

Replikanın parçaları birbirine çok iyi uyuyor – şimdiye kadar yalnızca G&P veya Classic Army gibi üst düzey üreticilerin airsoft replikalarında fark edilebilecek bir şekilde, kopya da mükemmel bir şekilde dengelenmiş. Bu, replikanın neredeyse ideal manevra kabiliyetine izin verir ve replika omuzlandıktan sonra ağırlığı neredeyse fark edilmez.

Replika , Enter & Convert™ adı verilen hızlı bir yay bırakma sistemine sahiptir . Bu sistem sayesinde, bir atölyeye veya bir dizi özel alete erişmeye gerek kalmadan, redüktörden çıkarıldıktan sonra, replikanın gücünü oyun alanında beklenen koşullara hızlı ve hızlı bir şekilde uyarlamak mümkündür. Replikanın gövdesinde, yay değişim süreci tam anlamıyla saniyeler sürer.

Enter & Convert™ sisteminin birçok avantajı vardır. Tüm Avrupa’da replikaların namlu çıkış hızıyla ilgili yasal sınırlamalar veya çeşitli gruplar içindeki iç düzenlemelerle ilgili mevcut eğilimin ışığında, sistem kullanıcıya çeşitli olasılıklar ve daha fazla özgürlük garanti eder. Enter & Convert™ sistemi, minimum sürede ana yayı değiştirmeye izin verir , böylece ateşin etkinliği ve oyuncuların güvenliği arasında ideal bir uzlaşmayı garanti edecek şekilde oyun alanına doğru namlu çıkış hızını özelleştirmek mümkün oluyor.

Replika, LiPo ve LiFe pillerle tamamen uyumludur. Üretici tarafından varsayılan olarak kurulan ana yay tarafından sağlanan ~410 FPS’lik taban namlu çıkış hızı nedeniyle , replika orta menzilde mücadele için mükemmeldir. Set ayrıca , namlu çıkış hızını ~310 FPS’ye düşürmeye ve sonuç olarak replikayı yakın mesafe ve iç mekan operasyonları için uyarlamaya izin veren bir M90 yayı içerir.

Silindir kafasının yüksekliğine göre güçlendirilmiş gearbox, Enter & Convert™ sisteminin elemanı olan çelik bir ana yay kılavuzunu ve ayrıca ara parçalar üzerine yerleştirilmiş 8 mm bilyalı rulmanları ve çelik dişli çarkları gizler. Sistem, dört anti-geri dönüş kullanımı ile güvence altına alınmıştır. Tip 2 silindir var ve çelik kırıcı. Döner tip polimer Hop-Up birimi fabrikada dikkatlice monte edilmiştir.

Replika, 22 mm’lik bir üst RIS rayı, M-LOK handguard ve ayarlanabilir bir dipçik ile donatılmıştır. Üst RIS rayı, seçilen bir optik hedefleme cihazının takılmasına yer açmak için serbestçe ayrılabilen metal çevirmeli demir nişangahlara sahiptir. Kaydırmaz stok pedine sahip uzatılabilir dipçik sayesinde replikanın uzunluğunu kullanıcının vücut tipine ve tercihlerine göre uyarlamak mümkündür. Standart flaş gizleyici, yerine bir susturucu takılmasını sağlayan 14 mm sol diş namlunun ucunda mevcuttur.

Oyunun gerçekçiliğini arttırmak için replikada ayrıca operasyonel bir bolt-yakalama mekanizması vardır .

Replika, çelik, 300 BB, Hi-Cap şarjörü ile birlikte gelir.

Set pil veya şarj cihazı içermez.

Set şunları içerir:

– Replika
– Şarjör
– Mekanik nişangahlar
– Ek ana yay

Sepetim
Sepetiniz şu anda boş

Henüz bir ürün eklemediniz...