Specna Arms SA-H12 ONE Battle Worn Airsoft Tüfeği

Stok kodu: Yok Kategoriler: , , , ,

Üretici : Specna Arms

 11.113,10

(KDV dahildir)

Temizle
Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Özelleştirilmiş boyadakı deformasyonlar garanti kapsamina dahil değildir

Airsoft Tüfeği
• Uzunluk: 715 – 800 mm
• Ağırlık: 3000 gr
• Namlu Hızı: ~410 FPS / ~310 FPS
• Motor: Elektrik Airsoft AEG
• Hızlı Yay Değişim Sistemi Enter & Convert™

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Specna Arms SA-H12 ONE Battle Worn Airsoft Tüfeği

Özelleştirilmiş boyadakı deformasyonlar garanti kapsamina dahil değildir

Specna Arms’ın SA-H12 karabina replikası, replikanın en savunmasız noktalarında çelik elemanlarla (çelik elemanlar – tüm vidalar, pimler ve taktik sapan fırdöndüleri) takviye edilmiş, büyük ölçüde tek tip bir çinko ve alüminyum alaşımından yapılmıştır. Hem pili depolayan stok hem de tabanca kabzası polimerden yapılmıştır. Replikanın alıcısı ve RIS handguard, korozyona karşı yüksek derecede korumayı garanti eden anotlama işleminden geçmiştir. Boya uygulanmadan önce yüzey kumlama işleminden geçirildikten sonra, toz kaplama işlemi ile boya uygulanmıştır. Bu, uygulanan boyanın aşınmaya karşı normalden çok daha yüksek bir direnç sağlar. Alıcı, üretici işaretlerini taşır.

Enter & Convert™ sistemi sayesinde hızlıca ve kolayca yay değişimi yapılabilmektedir. Bu şekilde her türlü oyun senaryosuna ve kapalı alanlara adapte olmak mümkündür.

Replika, LiPo ve LiFe pillerle tamamen uyumludur. Üretici tarafından varsayılan olarak kurulan ana yay tarafından sağlanan ~410 FPS’lik taban namlu çıkış hızı nedeniyle, replika orta menzilde çalışmak için mükemmeldir. Set ayrıca, namlu çıkış hızını ~310 FPS’ye düşürmeye ve sonuç olarak kopyayı yakın mesafe ve iç mekan operasyonları için uyarlamaya izin veren bir M90 yayı içerir.

Silindir seviyesinde güçlendirilmiş bir dişli kutusu, Enter & Convert™ sisteminin bir parçası olan ve 8 mm bilyalı rulmanlar ve rondelalar çelik dişliler üzerine monte edilmiş bir çelik yay kılavuzu içerir. Sistem, dört adet geri dönüş önleyici mandalla sabitlenmiştir. Ayrıca tip 2 silindir ve çelik devre kesici. Stokta, replika, çok hassas ve kararlı BB spin ayarlamasına izin veren hassas, döner, polimer bir Hop-Up odasına sahiptir.
Replika, 22 mm’lik bir üst RIS rayı, RIS handguard ve ayarlanabilir bir dipçik ile donatılmıştır. Kaydırmaz stok pedine sahip uzatılabilir dipçik sayesinde replikanın uzunluğunu kullanıcının vücut tipine ve tercihlerine göre uyarlamak mümkündür. Flaş gizleyici, yerine bir susturucu takılmasına izin veren 14 mm’lik sol elle kullanılan bir ipliğe dayanmaktadır.
Replika, çift taraflı manipülatörlere sahiptir: ateşleme modu seçici, şarjör serbest bırakma düğmesi ve sahte Bolt-Catch serbest bırakma düğmesi.

Oyunun gerçekçiliğini artırmak için replika ayrıca işlevsel bir bolt yakalama mekanizmasına sahiptir.

Replika, çelik, 300 BB, Hi-Cap şarjörü ile birlikte gelir.

Set içerisinde pil veya şarj cihazı bulunmamaktadır.

Set şunları içerir:
– Replika
– Şarjör

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.