Specna Arms SA-H22 EDGE 2.0 Airsoft Tüfeği – Siyah

Üretici : Specna Arms

 16.713,65

(KDV dahildir)

Temizle

Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Specna Arms SA-H22 EDGE 2.0 Airsoft Tüfeği – Siyah

Pil dahil: HAYIR
Rulman çapı: [mm] 8
Geri Tepme: HAYIR
Renk: Siyah
Ürün uzunluğu: [cm] 89.50
Ürün ağırlığı: [g] 3090
Güç kaynağı: Elektrik
Malzeme: Metal / Plastik
Namlu çıkış hızı: [FPS] 380
Ateş modu: Programlana bilinir
Gearbox versiyonu: V2
Hop-Up: Evet
İç namlu uzunluğu: [mm] 360
Minimum uzunluk: [mm] 810
Şarjör kapasitesi: [adet] 125
MOSFET/ETU: Evet
Hızlı Yay Değiştirme sistemi: Evet
Konnektör türü: T-Plug

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

Specna Arms SA-H22 EDGE 2.0 Airsoft Tüfeği – Siyah

Specna Arms SA-H22 EDGE 2.0 Airsoft Tüfeği – Siyah, airsoft oyuncuları tarafından zaten kanıtlanmış olan standarda yeni işlevler ve yenilikler ekleyerek Specna Arms replika ailesine tamamen yeni bir kalite getiriyor. Sonuç olarak, Specna Arms EDGE 2.0 ™ karabinalar, kutudan çıktığı anda olağanüstü bir kalite ve teknik ilerleme seviyesi ile oyun alanlarında atış üstünlüğü sunar.

EDGE 2.0™’ı önceki sürümden ayıran nedir?

– GATE ASTER™ Ünitesi
– Solar™ Tetik sistemi
– Helyum™ Flat Hop Bucking
– Yüksek Torklu Motor
– ESA2™ Hızlı Yay Değiştirme Sistemi

Replikanın bütün bileşenleri özenle seçilmiş ve monte edilmiştir. Ayrıca gövde, üzerindeki nano kaplama sayesinde ormanlarda taşlık alanlarda ve tüm zorlu airsoft oyunu şartlarında çizilmelere, ezilmelere hatta yağmur veya nemden dolayı oluşabilecek gövde hasarlarına dayanıklıdır. Gövdede ayrıca derinden oyulmuş Specna Arms işaretleri ve ayrıca ek bir hologram tarafından doğrulanan bireysel bir seri numarası bulunur. Alet kullanmadan motora kolay ve hızlı erişim sağlayan QD tabanca kabzası ve taktik askı kayışı takmak için çift taraflı halka da dikkate alınması gereken detaylar arasındadır.

SA-H22 karabina kopyası, RIS / Picatinny montaj sisteminde çeşitli taktik aksesuarlar için bir montaj görevi görebilecek bir el kundağı ile donatılmıştır. Specna Arms H22 EDGE serisi replikalara el fenerleri, gripler, lazer nişangahları ve optik nişangahları kolaylıkla takabilirsiniz ve oyun süresince güvende kalıcaklarından emin olabilirsiniz. Namlu ucu, 14 mm CCW bir tertibatına sahiptir. Üst RIS rayında demir nişangahlar bulunur.

Replika , yeni bir döner hop up sisteminin yanı sıra birbiri ardına yapılan atışların yüksek isabetini sağlayan 6,03 mm çapında bir dahili hassas namluya sahiptir .

Önceden yüklenmiş Helium™ Flat Hop bucking , BB spininin çok hassas ve kararlı bir şekilde ayarlanabilmesini sağlar.

Replika, bir ESA2™ Hızlı Yay Değiştirme Sistemine sahiptir . Bu sistem sayesinde, bir atölyeye veya bir dizi özel alete erişime gerek kalmadan replikanın gücünü oyun alanında beklenen koşullara hızlı ve hızlı bir şekilde uyarlamak mümkündür.

Enter & Convert™ sisteminin birçok avantajı vardır. Tüm Avrupa’da replikaların namlu çıkış hızıyla ilgili yasal sınırlamalar veya çeşitli gruplar içindeki iç düzenlemelerle ilgili mevcut eğilimin ışığında, sistem kullanıcıya çeşitli olasılıklar ve daha fazla özgürlük garanti eder. Enter & Convert™ sistemi, minimum sürede ana yayı değiştirmeye izin verir , böylece ateşin etkinliği ve oyuncuların güvenliği arasında ideal bir uzlaşmayı garanti edecek şekilde oyun alanına doğru namlu çıkış hızını özelleştirmek mümkün oluyor.

ESA2™ sistemi, 007422159-0001 numarasıyla Avrupa Patentine dahildir.

Replikanın kalbi, güçlendirilmiş bir çerçeve ile çevrelenmiş ORION dişli kutusundan oluşur . Replika, kutudan çıkar çıkmaz bir dizi yüksek kaliteli parçayı bünyesinde barındırır, bu da onu güvenilirliği ve daha fazla modifikasyon için hazır olması demektir. ORION gearbox M140 yayları ile işbirliğine hazır.

Replikanın bileşenleri şu şekildedir:

– Tam çelik dişli güçlendirilmiş polimer piston
– Hafif, polimer çift hava sızdırmaz yataklı piston kafası
– Alüminyum, hava sızdırmaz nozle
– Alüminyum, çift contalı hava sızdırmaz silindir kafası
– Rulmanlı çelik yay klavuzu
– Çelik dişli takımı
– 8 mm bilyalı rulmanlar

Replika, neodimyum mıknatıslarla donatılmış olan güçlü ve verimli bir Yüksek Torklu motor kullanır. Motor 22TPA sargıya sahiptir ve setin içerisinden çıkanlardan daha güçlü yayları sorunsuz bir şekilde kontrol edebilir.

ASTER™ sistemi, tanınmış bir TITAN™ sistemlerinin küçük kardeşidir. Bu dördüncü nesil AEG kontrol sistemleri, V2 dişli kutusuyla donatılmış elektrikli airsoft replikaları korumak ve daha üst bir seviyeye taşımak için tasarlanmıştır. ASTER™ , cazip fiyatı korurken maksimum dayanıklılığa ulaşmayı sağlar . Bu sistem, benzersiz bir şekilde faydalı fiyat-verimlilik oranı için özel olarak üretildi.

ASTER™ sayesinde, konektörleri 240’a kadar tetik hassasiyeti ayarı sunan yenilikçi optik sensörlerle donatılmış gelişmiş bir denetleyiciyle değiştirerek replikanıza level atlatabilirsiniz . Tetik hızı ve hassasiyetini iyileştiren ve diğer birçok kullanışlı işlev, airsoft oyun alanında rakiplerinize üstünlük sağlamanızı sağlayacaktır. Akıllı bir mosfet, pilin ters bağlanması durumunda bile airsoft pilini, motoru ve kontrol cihazını korur. Optik sensörlerle birlikte bu işlev, ASTER™’i piyasadaki en dayanıklı mosfet sistemi yapar.

ASTER™ sisteminin avantajları:

– Pilin ters polarizasyonuna karşı koruma
– Yenilikçi optik sensörler
– 250 tetik hassasiyet ayarı
– Airsoft replikanın tetiğini, GATE Kontrol İstasyonu uygulaması kullanılarak yapılandırma yeteneği
– Sistemin programlanmasını basitleştiren entegre RGB LED diyot
– Makul bir fiyata üstün işlevsellik fiyat

EDGE 2.0™ replikaları , ASTER™ sensörleriyle mükemmel bir şekilde çalışan ve benzeri görülmemiş hassasiyet sunan özel bir Solar™ Tetikleri ile donatılmıştır. Yeni Specna Arms tetikleri, Gate Quantum Trigger™ lisansı altında yapılmıştır.

DİKKAT! ASTER sisteminin bazı işlevleri GCS’de (Gate Control Station) mevcuttur. Kullanmak için bir USB Bağlantısı gerekir (sete dahil değildir – ayrıca satın alınır).

Tam sistem açıklaması: https://www.gatee.eu/products/aster/ast2-en

– 2 x S-MAG orta kapasite şarjör

– ek M90 ana yay

– Kullanım kılavuzu

– sertifika

– GATE ASTER ™ teşhis kartı

Sepetim
Sepetiniz şu anda boş

Henüz bir ürün eklemediniz...