WE Glock G19-Gen.4 Airsoft Tabanca – Siyah

Stok kodu: Yok Kategoriler:

Üretici : WE

(KDV dahildir)

Temizle
Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

WE Glock G19-Gen.4 Airsoft Tabanca – Siyah

Malzeme: Metal ve plastik
Ağırlık: 870g
Renk : Siyah
İlk çıkış hızı : ~ 300 FPS
Şarjör kapasitesi : 25 BB saçma
Güç kaynağı: Green-Gas
Hop-up : Evet
Geri Tepme : Evet

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

WE Glock G19-Gen.4 Airsoft Tabanca – Siyah

WE Glock G19-Gen.4 Airsoft Tabanca – Siyah, dünyaca ünlü Avusturya’lı tabanca üreticisi Glock markasının lisanslı versiyonlarından biridir. Kaymaz kaplama ile donatılmış rahat tabanca kabzası sayesinde, tabanca elde mükemmel bir şekilde dururken, özel profilli tetik koruması, tabancayı çalıştırırken güvenli bir tutuşu garanti eder. Tıpkı gerçek ateşli silahta olduğu gibi, demir nişan nişangahları iyi hizalanmış ve kolay nişan hattına oturtacak şekilde üretilmiştir. Düşük ışık koşullarında ateş etmeye izin veren nişangahlara sahiptir. Piyasada bulunan çoğu modelin aksine bu model tetiğe yerleştirilmiş bir emniyet ile donatılmıştır.

Airsoft Glock tabancası WE şirketi tarafından dayanıklı plastik ve metalden yapılmıştır. Metal sürgü ve metal sürgü kılavuzlarının kullanımı sayesinde airsoft tabancası daha fazla dayanıklılık ve çalışma gerçekçiliği kazanmıştır. Tabanca, atışın gerçekçilik seviyesini artıran ve tıpkı gerçek ateşli silah gibi tabancanın yeniden doldurulmasını sağlayan harika Blow-Back sistemi ile donatılmıştır.

Glock Airsoft tabanca kabzasının boyutunu atıcının elinin boyutuna ve yapı özelliklerine uyarlamasına ve dolayısıyla ergonomiyi ve kullanım rahatlığını artırmasına
olanak tanıyan iki ek tabanca kabzası kaplamasıyla birlikte teslim satılmaktadır.
Set şunları içerir:

– Airsoft Tabancası
– Şarjör
– Ek tabanca kabza profilleme kapakları

Sepetim
Sepetiniz şu anda boş

Henüz bir ürün eklemediniz...