WE Knight Hawk 1911 Airsoft Tabanca – Siyah

Stok kodu: Yok Kategoriler:

Üretici : WE

(KDV dahildir)

Temizle
Ödeme aşamasında ekstra %3 havale indirimi!

Namlu çıkış hızı : ~300 FPS
Uzunluk : 220 mm
Ağırlık : 950 gr
Yapılan : Metal ve plastik
Renk : Siyah
Hop-up : Evet
Geri Tepme : Evet

KARGO & GÖNDERİM ŞARTLARI

Saat 12:30’a kadar gelen siparişler aynı gün, sonrasında gelen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir.

AÇIKLAMA

WE Knight Hawk 1911 Airsoft Tabanca – Siyah

Knight Hawk airsoft tabanca neredeyse tamamen metalden yapılmıştır. Tabancanın ana konstrüksiyonu metalden, profilli yüzeye sahip kabza kapakları ise dayanıklı plastikten yapılmıştır. Çok iyi yapım ve parça uyumu, replikanın sorunsuz ve hassas bir şekilde çalışmasını garanti eder.

Airsoft tabancası, sol tarafında bulunan ve tetik mekanizmasını bloke eden ve kazara atış yapılmasını önleyen bir başparmak emniyeti ile donatılmıştır. Başparmak emniyetine hem sol hem de sağ elini kullanan atıcılar için çok kolay erişilebilir – emniyet başparmağın ulaşabileceği bir yerdedir. Bu model aynı zamanda işlevsel bir kabza emniyeti kullanır. Efsanevi 1911 tasarımı ve gövdesindeki özel işlemeler airsoft tabancası ile atış yapmak için oldukça uygun bir tutuş sağlar.

Sürgü profilinin dengesi, tekrar atışa hazır hale gelmeyi garanti ederken makul namlu çıkış hızı bu airsoft replikasını, binada CQB veya kısa mesafelerde kullanmak için mükemmel bir seçim haline getirir. Aynı zamanda, daha yüksek namlu çıkış hızına sahip tabancalara kıyasla yeşil gaz tüketimi oldukça tasarrufludur. Bu özelliği airsoft tabancasını muadillerine oranla bütce dostu haline getirir.

Sürgü ve tabanca çerçevesi Knight Hawk işaretlerini taşır.

Set şunları içerir:

– Knight Hawk 1911 Airsoft Tabancası,
– Airsoft Şarjör

Sepetim
Sepetiniz şuanda boş.

Henüz bir ürün eklemediniz.